جوانان حزب الله با الگو گرفتن از رزمندگان دفاع مقدس از کشور خود دفاع کردند

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از رودان نیوز؛ سردار ترابی فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان در یادوراه شهدای روحانی شهرستان رودان که شب گذشته در محل حوزه علمیه ولیعصر شهرستان برگزار شد ضمن گرامیداشت شهدای دفاع مقدس و به خصوص شهدای روحانی، اظهار کرد: جامعه روحانیت و طلبه ها باید به خود ببالند که وقتی جامعه شهدای ایران اسلامی را تقسیم بندی می کنیم، قشر روحانی به لحاظ جمعیت، بالاترین آمار شهدای دفاع مقدس در بین دیگر اقشار دارد.

ترابی افزود: اما این بالیدن باید با تعمق باشد و شما طلبه های جوان برای ادامه راه، در تحصیل، تدریس و تبلیغ دین از شهداء کمک بگیرید.

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان با بیان اینکه چرا ۸ سال جنگ تحمیلی دفاع مقدس است، ادامه داد: علی رغم اینکه در جنگ دستمان خالی بود و سختی زیادی کشیدیم، اما به امامان پشت نکردیم و تقدسی جنگ زمانی است که بسیجیان برای اینکه موانع را از جلوی رزمندگان بردارند و میدان را پاک سازی کنند مسابقه می دادند.

وی ادامه داد: ۸ سال دفاع مقدس یک تاریخ کوچکی از دفاع ما بود و امروز همچنان دفاع پابرجاست.

سردار ترابی با اشاره به الگو گرفتن جوانان حزب الله لبنان برای جنگ با رژیم صهیونیستی، تصریح کرد: در سال ۲۰۰۶ وقتی چهارمین ارتش دنیا به لبنان حمله کرد، یک عده جوان لبنانی به نام حزب الله، خودشان را به شکل رزمندگان دفاع مقدس درآوردند، پیشبند بسیجی به پیشانیشان بستند و از کشورخود دفاع کردند.

وی با بیان اینکه همه خباثت ها زیر سر آمریکاست، اضافه کرد: باید بدانیم شیطان بزرگ همیشه آمریکاست، و هر سال این شیطانیتش بزرگتر می شود، آنها به این نتیجه رسیدند که با نیروی نظامی نمی توانند با ما مقابله کنند، از اینرو به دنبال نفوذ هستند.

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان خاطرنشان کرد: شما طلبه ها باید استکبار ستیزی خودتان را حفظ کنید و همه راهها را شناسایی کنیم و بصیرت لازم را پیدا کنید.

انتهای پیام/