جواب قابل تامل رییس آموزش و پرورش بشاگرد به مردم روستای بابک/ آب و برق مدرسه تخریبی بابک سال آینده وصل می‌شود
+ پ -
جواب قابل تامل رییس آموزش و پرورش بشاگرد به مردم روستای بابک/ آب و برق مدرسه تخریبی بابک سال آینده وصل می‌شود

رئیس آموزش و پرورش شهرستان بشاگرد در خصوص مشکل ۱۳ ساله مدرسه روستای بابک ، گفت : مشکل آب و برق روستای بابک طی مکاتباتی که با استان و با مسئولان مربوطه داشتیم سال آینده مشکل آب و برق مدرسه این روستا مرتفع می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی  هرمز به نقل از فرهنگ کده ؛ رئیس آموزش و پرورش شهرستان بشاگرد در خصوص مشکل ۱۳ ساله مدرسه روستای بابک گفت: مشکل آب و برق روستای بابک طی مکاتباتی که با استان و با مسئولان مربوطه داشتیم سال آینده حل می‌شود.

بی توجهی مسئولان شهرستانی و استانی به وضعیت مدرسه روستای بابک  موجب شد تا دانش آموزان  سختی‌ها را برای کسب تعلیم و تربیت به جان بخرند و در سخت‌ترین شرایط به تحصیل بپردازند و بر مشکلات غلبه کنند.

در خصوص مشکل ۱۳ ساله این مدرسه گفتگویی با رییس آموزش و پرورش بشاگرد داشتیم که در خصوص این مشکل قول‌هایی داد که جالب و شنیدنی است و شنیده‌ها حاکی از آن است که این مسئول تا پایان سال‌جاری بازنشسته می‌شود ولی قول‌هایی برای سال آینده داده است و امید است که این مسئول بعد از آن به تعهدات خود نسبت به حل این مشکلات عمل کند.

رئیس آموزش و پرورش شهرستان بشاگرد گفت: مدرسه روستای بابک ۱۳ سال گذشته تاسیس شده است و طی این سال‌ها از نعمت آب و برق محروم بوده است که باید مردم  از این یک ساعت آبی که از چاه می‌آید ذخیره کنند تا مدرسه هم با کمبود آب مواجه نباشد و برق این مدرسه هم در حال تامین اعتبار است.

حسن اسماعیلی‌نژاد با بیان اینکه آب و برق مدرسه روستای بابک شهرستان بشاگرد سال آینده وصل می‌شود، افزود: طی مکاتباتی که فرماندار بشاگرد با استان دارد قطعا مشکل آب و برق این روستا سال آینده حل خواهد شد.

حال با نظر به اینکه از سویی بنای این مدرسه ۱۳ سال قدمت دارد و همچنان روبه تخریب است و با کوچک‌ترین زلزله ممکن است خطرات جبران‌ناپذیری به همراه داشته باشد  این مسئول بعد از ۱۳ سال امسال پیگیر مشکل این مدرسه تخریبی شده است!

امید است مسئولان به جای بی تفاوتی نسبت به وظایف خود، تلاش برای رفع مشکلات اساسی مردم را سرلوحه کار قرار دهند  تا نتیجه نشست‌های مختلف آنان برای مردم ملموس باشد.

انتهای پیام/پ

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff