جوابیه نامه حضرتی به سید احمد آقا خاتمی
+ پ -
جوابیه نامه حضرتی به سید احمد آقا خاتمی
جوابیه نامه حضرتی به سید احمد آقا خاتمی

جوابیه نامه حضرتی به سید احمد آقا خاتمی

فتنه دعوای ساده بین چند مسئول و جریان نبود ،نیت فتنه و اهل فتنه در نبود اصل ولایت فقیه بود ،فتنه فراموش شدنی نیست

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا،سلام خدمت آقای الیاس حضرتی مدیر مسئول روزنامه های اعتماد وتعادل.

در نامه اخیرتان عباراتی را به امام جمعه موقت تهران در کمال احترام و ادب متوجه کردید که قابل توجه است:
برای نمونه:( در سالیان گذشته به خیلی‌ها ظلم شد؛ در فضایی تیره و تار حرف‌ها و تهمت‌های سنگینی زده شد که کوه طاقت‌شان را نداشت. دعوا که بلند شود کسی در میانش حلوا خیر نمی‌کند به‌جایش بازار حذف و هدم و زخم‌زبان داغ می‌شود. بدترین قسمت ماجرا این بود که «برادران» مقابل هم صف کشیدند و به یکدیگر درشت گفتند و برهم ستم کردند.)
شما در فضای سیاسی جامعه پس از پیروزی در مجلس دهم در تهران (نه ایران) به سر میبرید و به نظر بر حافظه سیاسی تان فراموشی گذرایی حاکم است وبه قول معروف در حال شادی پس گل زدنتان در تهران (نه ایران)می باشید.
جهت شوک و تلنگر به حافظتان بازخوانی نکات زیر بی تاثیر نخواهد بود
۱٫آرشیو روزنامه ایی که فقط شما مدیر مسئولش بودید در سال ۸۸ رابه یاد آورید که شما و تیتر یک روزنامه تحت مدیریت شما همان حرفی را تکرار میکرد که از دشمن می شنیدیم و بگذریم از رسانه های جریان مورد دلخواه شما که در فتنه ۸۸ چه کردند که مجالی دیگر میطلبد.
سال ۸۸ این سخنان نظام اسلامی را به لبه پرتگاه برده بود همان فتنه ایی که به تعبیر آقا جانمان، اگر انقلاب رنگی نبود ولی کودتا که بود……
۲٫نماینده متحصن مجلس ششم،آن روزها یادتان هست که خون به دل رهبرمان کردید رهبری که شما و جریان نزدیک به شما در فضای سیاسی کشور به عنوان مقام معظم رهبری یاد میکنید برای بقای سیاسی تان…….
بخشی از نامه متحصنین ( اگر جام زهری باید نوشید قبل از آنکه کیان نظام و مهمتر از آن، استقلال و تمامیت ارضی کشور در مخاطره قرار گیرد باید نوشیده شود و بی تردید این برخورد خردمندانه و متواضعانه، از سوی ملت با همان پاداشی مواجه می شود که امام عزیز راحل روبرو شد. )
۳٫شما و جریان سیاسی متبوع تان مدعیان دروغین دموکراسی غربی با همه نفی ها و نقدهایی که به سازو کار قوانین داخلی کشور دارید جالب است به این قوانین غیر الهی هم نیم بند و گزینشی پای بندید .یادتان که هست ۲۴ بزرگتر از ۱۳ بود …..
۴٫یادتان هست شهرام جزایری…..
۵٫فتنه دعوای ساده بین چند مسئول و جریان نبود ،نیت فتنه و اهل فتنه در نبود اصل ولایت فقیه بود ،فتنه فراموش شدنی نیست ،فتنه نه از باب کدورت بلکه از باب عبرت آموزی و ملاک وشاخص است همانطور که خیانتهای بنی صدر و گروههای لیبرال و نهضت آزادی در تاریخ اثبات شد
خدا کند در این مجال اندک توانسته بشم بخش کوچکی از ظلم های وارده بر نظام اسلامی و مردم را یادآوری و گوش زد کرده باشم…،،
حرف آخر :
فرمانده اسبق سپاه گیلان پاسدار واقعی از انقلاب اسلامی مدافعان حرم،بچه های با غیرت لشگر ۱۶ عملیاتی سپاه قدس گیلان اند که رفتند تا خونشان حافظ دین وطن و ناموس مان باشد نه مدعیان دروغینی که بلندگوی رسانه ای و سرمایه دشمن اند برای نفوذ…..
نا چشمان انقلابی بیدار است غربی های و غربگراها بدانند ما اهل کوفه نیستیم علی تنها بماند
نهضت خمینی زنده خواهد ماند…..

بهزاد حسینی.دغدغه مند انقلاب

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

 • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
 • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
 • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
 • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.
  1. علیرضا
   سه شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۴

   سلام ، جناب آقای بهزاد حسینی بنده جانبازه شیمیایی عملیاتهای کربلای ۴و۵ هستم ولی هنوز توان راه رفتن را دارم . والله اگر ناکثین زمان بخواهند بر فرزنده مظلوم حضرت صدیقه اطهر ظلمی روا کنند به ارواح طیبه پاک همسنگرانم مثل برق خودرا به تهران میرسانم و حنجره فتنه گران را با دندان میکنم و تا آخرین قطره خونم از رهبرم محافظت میکنم . به کوری چشم فتنه گران لیبرال .


fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff