جوابیه رئیس اداره راه و شهرسازی میناب به خبر تخریب منزل مسکونی
+ پ -
جوابیه رئیس اداره راه و شهرسازی میناب به خبر تخریب منزل مسکونی

رئیس اداره راه و شهرسازی میناب گفت: بر اساس حکمی که از طرف اجرای احکام دادگستری به شماره ۹۵۱۰۱۱۷۶۵۸۲۰۰۱۸۰ به اداره راه و شهرسازی میناب ابلاغ شد ملزم به اجرای آن بودیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛علی ذاکری رئیس اداره راه و شهرسازی میناب در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار میناب جنوب گفت: بر اساس دستور دادسرای عمومی و انقلاب در تاریخ ۱۹ خرداد سال جاری مبنی بر رفع تصرف یک هزار و ۱۲۰ متر از اراضی دولتی در پلاک ۳ فرعی ۱۴۰-۱۴۱ واقع در بلوار آل محمد میناب جهت رفع تصرف عدوانی با هماهنگی به عمل آمده از طریق کلانتری ۱۱ شهرستان و یگان حفاظت اراضی استان صورت گرفت.

 

رئیس اداره راه و شهرسازی میناب افزود: با توجه به خالی بودن سکنه ملک،  ۳ روز قبل از اجرای حکم به متصرف اعلام گردید که نسبت به حضور در محل اجرای حکم اقدام نماید، ولی متصرف در روز موعود در محل حضور نیافته و با حضور ماموران اجرای حکم اقلامی که شامل یک پنکه سقفی مستعمل، مقداری لوله خرطومی بلا استفاده و مقداری سیم برق که درون منزل بود صورتجلسه و از محل خارج گردید و بعد از اجرای حکم تحویل صاحبخانه شد.

 

وی عنوان کرد: پس از ابلاغ نامه به متصرف وی اصلا در اداره حضور پیدا نکرد و ما این شخص را ندیدیم تا زمانی که حکم اجرایی شد و خانه تخریب گردید و و برای اولین بار جهت تحویل گرفتن وسایل به اداره آمدند.

 

ذاکری خاطر نشان کرد: بر اساس حکم تجدید نظر میزان ۹۰ متر به ابعاد ۱۵در۶ متر از کل یک هزار و ۱۲۰ متر بر اساس قولنامه به تاریخ ۲ مرداد ۱۳۷۸ به متصرف تعلق می گیرد که این حکم جهت اجرا به اداره راه و شهرسازی ابلاغ نشده و ما بر اساس حکم شماره ۹۵۱۰۱۱۷۶۵۸۲۰۰۱۸۰ کل یک هزار و ۱۲۰ متر را رفع تصرف کردیم.

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff