جوابیه بخشدار گوهران به خبر منتشره در خصوص عدم آنتن دهی خطوط تلفن همراه در روستای شهر شیب
+ پ -
جوابیه بخشدار گوهران به خبر منتشره در خصوص عدم آنتن دهی خطوط تلفن همراه در روستای شهر شیب

بخشدار گوهران بشاگرد در خصوص خبر “قصه یکی بود یکی نبود خط های تلفن همراه روستای شهرشیب” جوابیه داد.

به گزارش خبرنگار بشاگرد نیوز، یوسف حسینی بخشدار گوهران در جواب به اظهارات دهیار روستای شهرشیب و گفتگو آن با سایت فرهنگ کده، گفت: روستای شهر شیب بشاگرد به علاوه ۱۸ روستای دیگر در بخش گوهران تحت پوشش آنتن دهی خطوط تلفن روستایی (نورتل) هستند.

 

 

 

حسینی اظهار داشت: دکل نورتل از اواخر سال گذشته در روستای شهرشیب اقدام به مکان یابی و نصب شد و از اوایل سال جاری به بهره برداری رسید که اکنون مردم از این نعمت بهره مند شده اند.

 

 

 

وی افزود: این دکل تمام قسمت های روستای شهرشیب را پوشش می دهد البته به لحاظ کیفیت ارتباطی و برگشت صدا و همچنین کمبود سیم کارت مشکلاتی هست ولی اینکه بگویند فاقد ارتباط است یک نوع ناشکری است.

 

 

 

بخشدار گوهران بشاگرد در خصوص پوشش شبکه های تلویزیونی در این روستا گفت: دکل تلویزیون نیز در روستای شهر شیب نصب می باشد و مردم از این نظر مشکلی ندارند.

 

 

 

 

 

حسینی با بیان اینکه علاوه بر شهر گوهران که قبلا پوشش دیجیتالی داشت افزود: نصب دیجیتال در کوه کیکی مردگ به پایان رسیده است و به زودی افتتاح می شود.

 

 

 

 

حسینی گفت: با راه اندازی دیجیتال در این نقطه حدود ۱۰ روستا از صحرا تا دستگرد از پوشش شبکه های دیجیتالی بهره مند خواهند شد.

 

 

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff