جهاد تببین لازمه معرفی انقلاب به جهانیان است

امام جمعه کیش گفت: جهاد تبیین لازمه معرفی انقلاب اسلامی ایران و دستاوردهای آن به نسل آینده و جامعه جهانی است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ ،حجت الاسلام احمد حسن زاده در خطبه های نماز جمعه این هفته جزیره با اشاره به فرا رسیدن چهل و سومین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی اظهار داشت: این انقلاب هم اکنون دستاورد های مختلفی دارد که علما و صاحبنظران باید از فرصت های مختلف استفاده کرده و آنها را به مردم معرفی کنند.

وی اضافه کرد: معرفی این دستاوردها به جامعه جهانی از دیگر لازمه های زمان حاضر انقلاب است که جهاد تبیین لازمه هر ۲ هدف است و باید به صورت ویژه در دستور کار قرار بگیرد.

امام جمعه کیش با اشاره به حدیثی از امام موسی کاظم (ع) در ارتباط به انقلاب اظهار داشت: در این حدیث آمده که “مردی از قم، مردم را به سوی خدا دعوت می کند. افرادی گرد او جمع می شوند که قلب هایشان همچون پاره های آهن، ستبر است“.

وی اضافه کرد: برخی علما معتقد هستند که این حدیث امام موسی کاظم (ع) پیش بینی نهضت امام خمینی (ره) است که در بیش از چهار دهه از عمر انقلاب تمام این موارد در مورد انقلاب اسلامی ایران به عینه مشاهده شده است.

حسن زاده با تبریک ولادت حضرت علی (ع) و روز پدر نیز گفت: پدران ما باید از این امام به عنوان یک پدری نمونه و مسوولان نیز باید به عنوان مسوولی نمونه الگو بگیرند.

انتهای پیام