جهادگران بسیجی باید به امثال بنده عمل به تکلیف و خدمت به مردم را یادآوری کنند
+ پ -
جهادگران بسیجی باید به امثال بنده عمل به تکلیف و خدمت به مردم را یادآوری کنند

سخنگوی دستگاه قضا با بیان اینکه بسیجیان جهادگر حقیقتا بی توقع هستند و در عوض بالاترین دغدغه را دارند، گفت: اجر خدمات بی منت و بدون چشمداشت بسیجیان جهادگر به مستضعفین ساکن در مناطق محروم را تنها خداوند می‌تواند محاسبه کند.

 

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، حجت الاسلام غلامحسین محسنی اژه‌ای، معاون اول قوه قضائیه با بیان اینکه رسیدگی به مستضعفین و طبقات محروم جامعه از جمله مهمترین اهداف انقلاب اسلامی و امام خمینی (ره) بود، گفت: جوانانی که با برگزاری اردوی جهادی در نقاط دور افتاده و محروم به صورت داوطلبانه و خودجوش رسیدگی به نیازهای مستضعفین را دنبال می‌کنند در حقیقت به یکی از مهمترین اهداف بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی عمل کرده‌اند.

حجت‌الاسلام غلامحسین محسنی اژه‌ای افزود: من معتقد هستم بسیجیان جهادگری که بدون نام و نشان و منفعت مادی با تحمل سختی ها و مرارت های زیاد برای خدمت رسانی راهی روستاهای دورافتاده می‌شوند خالص‌ترین قشر از جامعه را تشکیل می دهند.

سخنگوی دستگاه قضا با بیان اینکه بسیجیان جهادگر حقیقتا بی توقع هستند و در عوض بالاترین دغدغه را دارند، اظهارکرد: اجر خدمات بی منت و بدون چشم داشت بسیجیان جهادگر به مستضعفین ساکن در مناطق محروم را تنها خداوند می تواند محاسبه کند.

حجت‌الاسلام محسنی اژه ای خاطرنشان کرد: جهادگران روح بزرگی دارند و امثال بنده نمی توانیم پیامی برای آن ها داشته باشیم. برعکس، این جهادگران و بسیجیان فعال در مناطق محروم هستند که باید به امثال من عمل به وظیفه و تکلیف و خدمتگزاری به مردم را یادآوری کنند.

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff