جنگ تحمیلی تابلو ایثار و نجابت بسیج است
+ پ -
جنگ تحمیلی تابلو ایثار و نجابت بسیج است

امام جمعه شهرستان پارسیان اظهار کرد: سالگرد تشکیل بسیج خاطره پر شکوه مجاهدانی است که در هشت سال جنگ تحمیلی زیبا ترین تابلوهای ایثار همراه با نجابت را خلق کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ؛ حجت الاسلام والمسلمین میرزایی امام جمعه شهرستان پارسیان در خطبه های این هفته با اشاره به حوادث پاریس گفت: شر و بلایی که اروپایی ها به سر مردم سوریه و عراق آوردند امروز به خودشان بازگشت و این وعده الهی است .

وی افزود : هزاران نفر از فرانسوی ها در داعش حضور داشته و هنوز دارند و اینها روزی به وطن بر می گردند و خوی ددمنشی خود را برای اربابانشان هدیه خواهند برد.

امام جمعه پارسیان تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران در سایه سار نظام مقدس اسلامی و رهبری فرزانه انقلاب همیشه حامی صلح و ثبات بوده و خواهد بود و همیشه قربانی خشونت تروریستها بوده است اما به فضل الهی امروز امن ترین نقطه دنیاست.

وی عدالت ، امنیت ، اعتدال ، منطق و مهربانی برای همه انسانها را از دستاوردهای انقلاب بر شمرد و تاکید کرد: ایران هفده هزار شهید دارد که بدست گروهک خونخوار منافقین به شهادت رسیده اند، این ضربه ای است که از تروریست خورده ایم اما باز حامی صلح و ثبات و امنیت هستیم.

میرزایی تصریح کرد: در اربعین حسینی سیل مشتاقان امام حسین (ع)را دنیا خواهند دید و اسلام را باید در این جمعیت مشتاق جستجو کنند که دو پیام را برای همه دنیا دارند.

امام جمعه پارسیان با اشاره به هفته بسیج  بیان داشت : امام (ره)در تشکیل بسیج پیام دادند،بسیج از برکات خداوند تعالی بود که به ملت ایران رسید و سالگرد تشکیل بسیج خاطره پر شکوه مجاهدانی است که در هشت سال جنگ تحمیلی زیبا ترین تابلوهای ایثار همراه با نجابت را خلق کردند.

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff