جنگ بزرگ غرب علیه بنیان خانواده برای طرح فروپاشی از درون است
+ پ -
جنگ بزرگ غرب علیه بنیان خانواده برای طرح فروپاشی از درون است

مدرس دانشگاهای حاجی آباد گفت: جنگ بزرگ غرب علیه بنیان خانواده برای طرح فروپاشی از درون از انجایی که خانواده در نظام جمهوری اسلامی نقشی اساسی در ادامه مسیر دارد، دشمن در برنامه ریزی خود این نهاد را هدف گرفته تا با هزینه کمتری جنگ را اداره کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛محمد میرزاده مدرس دانشگاهای حاجی آباد در گفتگو با خبرنگار پیارم حاجی آباد، با اشاره به مسئله دفاع از عفاف و حجاب ، دفاع از حریم خانواده بخشی از عملیات جنگ نرم است افزود: جنگ بزرگ غرب علیه بنیان خانواده برای طرح فروپاشی از درون از انجایی که خانواده در نظام جمهوری اسلامی نقشی اساسی در ادامه مسیر دارد، دشمن در برنامه ریزی خود این نهاد را هدف گرفته تا با هزینه کمتری جنگ را اداره کنند.

 

میرزاده افزود:  بخشی از هزینه جنگ نرم علیه بنیان خانواده توسط خانواده های ایرانی تامین می شود این هزینه از محل خرید لباس هایی با طرحهای ضد عفاف و حجاب که رنگ و لعاب مدرن بودن به خود گرفته و وسایل آرایشی و غیره تامین می شود که این تاکتیک در جنگ نرم بسیار تاکتیک خوبی است و خود فرد متوجه نمی شود که خود را نابود می کند و اهداف دشمن را تامین می کند.

 

وی بیان داشت: بخشی از این حملات از دریچه انتقال فرهنگ زبان است، با آموزش متون غربی و آمریکایی در آموزشهای زبان، این انتقال به راحتی در حال انجام است با این القاء که زبان انگلیسی از زبانهای غربی زبان علم هستند و غفلت در این موضوع منجر به عقب ماندگی می شود.

 

مدرس دانشگاهای حاجی آباد در بخش دیگر از سخنان خود تصریح کرد: بخش دیگری از حملات از طریق رسانه ها و شبکه های اجتماعی صورت می گیرد که تبلغیات گسترده ای انجام می دهند و نوعی روشنگری را القاء می کنند، این نقش خانواده ها است که باید والدین به صحنه بیایند و دفاع کنند از حریم خود را خودشان  بر عهده بگیرند .

 

میرزاده تاکید کرد: با طرح های ملی و ابلاغی و سازمانی نمی توان این جنگ را مدیریت کرد باید عزم و اراده ملی داشت و آموزه های دینی  تقویت شود تا خود به خود فرد پدافند لازم در این آفند سنگین را داشته باشند.

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff