جنگ با استکبار همچنان ادامه دارد/ نیاز جامعه آگاهی بخشی نسبت به ایثار هشت سال دفاع مقدس است
+ پ -
جنگ با استکبار همچنان ادامه دارد/ نیاز جامعه آگاهی بخشی نسبت به ایثار هشت سال دفاع مقدس است

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثار گران استان هرمزگان اظهار کرد: با توجه به اینکه جنگ با استکبار هنوز ادامه دارد لذا نسل امروز نیازمند آگاهی بخشی نسبت به ایثار هشت سال دفاع مقدس است.

به گزازش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از هرمزپرس؛ محمدرضا پاکدامن مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثار گران استان هرمزگان با بیان اینکه همایش یک روزه فنون سخنوری، ارتباط موثر و روایت گری خانواده های معظم شاهد و ایثار گر از سال ۱۳۹۲ در استان برگزار می شود ، گفت: در کارگاه فنون سخنوری بیش از ۸۰ ساعت فنون سخنوری، ارتباط موثر و روایت گری به افراد آموزش داده شد و امکان حضور در دوره تمکیلی که در مرکز برگزارشد برای عده ای فراهم شد.

 

وی افزود: با توجه به اینکه سالیانی است که از پایان جنگ می گذرد اما جنگ ما با استکبار هنوز ادامه دارد و در جبهه های مختلف در حال مبارزه با استکبار هستیم.

 

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثار گران استان با اشاره به اینکه جنگ تحمیلی عراق پس از هشت سال با دلاور مردی دلاوران پایان پذیرفت، اظهار کرد: عده ای بایست روایتگر ایثارگران عزیزان در صحنه های بی بدیل باشد لذا بنیاد شهید و امور ایثار گران برآن شدکه از خانواده های معظم شهدا و ایثار گران سرافراز افرادی را برای روایت گری این ایثار انتخاب کند.

 

پاکدامن تصریح کرد: در راستای عمل به آیین روایتگری ۶۰ نفر ار افراد در استان برای آغاز این حرکت عظیم انتخاب شدند که بتوانند راوی  ایثار گران باشند هر چند از میان این افراد عده ای رزمنده هشت سال دفاع مقدس و عده ای هم از فرزندان معظم و مکرم شهدا هستندکه لحظه هایی را در کنار پدر بزرگوارشان بودند.

 

 

وی با بیان اینکه شهیدان در جمع ما حضور دارند و ما در محضر شهدا هستیم، افزود: نسل امروز نیازمند آگاهی بخشی نسبت به ایثار هشت سال دفاع مقدس است لذا روایتگران می توانند این پیام را به نسل جوان منتقل کند.

 

 

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثار گران استان با تاکید براینکه شهدا نیازمند روایتگری نیستند و ما نیاز به شهدا داریم، خاطر نشان کرد: فضای بیش از بیش موثری برای حضور راویان در مدارس و دانشگاهها باید فراهم شود تا بتوانیم راه شهدا را ادامه دهیم.

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff