جنوب بستک_جناح فینالی تکراری اما جذاب و دیدنی
+ پ -
جنوب بستک_جناح فینالی تکراری اما جذاب و دیدنی

در دیدار پایانی مسابقات فوتبال پیشکسوتان شهرستان بستک تیم های جنوب بستک و جناح به مصاف هم میروند

 

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از جهانگیریه ؛در حالی دوتیم جناح و جنوب بستک روز جمعه ۱۳۹۴/۳/۲۲و از ساعت ۱۷:۳۰در ورزشگاه تختی بستک به مصاف هم میروند که این دوتیم در سال گذشته هم در دیدار پایانی این رقابتها به مصاف هم رفتند که نماینده بستک ، جناح رو شکست داد و فاتح این رقابتها شد.
قرمزپوشان جنوب امسال هم امده اند تا از عنوان قهرمانی خود دفاع کنند این تیم که در مرحله گروهی با اقتدار و با ۹ امتیاز پا به مرحله نیمه نهایی گذاشت ودر ان مرحله هم با عبور از سد میرزاباد به دیدارپایانی رسیدند.
نقطه قوت شاگردان محمد پالزوان خط حمله انهاست که بیشترین گل زده رو به خودش اختصاص داده است.
اما در ان سمت میدان جناحی حضور دارد , که یکبار از تیم جنوب گزیده شده و حالا خوب ان را میشناسد و دوست ندارد دو باره جام رو تقدیم حریف سخت کوش یعنی جنوب کند.
هر چند خط حمله این تیم زیاد توفیقی نداشته اما در خط دفاعی عالی اند و تا به این جای کار فقط یک بار دروازه خود رو باز شده دیدند.
شاگردان زینی هم به عنوان تیم صدرنشین به دیدار نیمه نهایی رسید و در ان جا تیم سخت کوش هنگویه رو با یک گل شکست دادند تا برای دومین سال پیاپی طعم فینال رو بچشند.
حالا باید منتظر فوتبالی باشیم با دوسبک متفاوت که قاعدتا هواداران زیادی رو به ورزشگاه خواهد کشاند سبکهایی که امروزه در فوتبال ما کمتر دیده می شود .

با این تفاسیر باید نشست و منتظر ماند که کدام تیم فاتح این رقابتها میشود جنوب یا جناح؟؟؟

 

 

 

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff