جنایت های آمریکا در طول تاریخ نشان از خون آشامی آن حکومت ظالم است
+ پ -
جنایت های آمریکا در طول تاریخ نشان از خون آشامی  آن حکومت ظالم است

امام جمعه بندرچارک اظهار کرد: تمام جنایت های تاریخ که توسط و حمایت آمریکا به وجود آمده است نشان از خون آشامی و درندگی آن حکومت ظالم و غیر انسانی است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از مروارید نیوز؛حجت الاسلام و المسلمین، عباس کثیر امام جمعه بندرچارک در خطبه های نماز جمعه این هفته حدیثی ازامام صادق علیه السلام ، نمازگزاران رابه تقوای اللهی دعوت نمود ودر ادامه حدیث معروف از امام زمان را که دلالت برعدم فراموش کردن مردم وامت ازطرف آن بزرگوار است بیان کرد.

وی افزود: ناظر و بیننده وآگاه بودن امام برتمام حرکات را گوش زد کرد وگفت: اعمال ما دوباره درهفته برامام غایب مان عرضه می شوند واین همان معنای عین الله الناظره وأذن الله السامعه می باشد.پس باید مراقب أعمال ورفتارمان باشیم تاخدای ناکرده دل امامان رانرنجانیم .

کثیر به چند مورد ازسنت های اخلاقی و رفتاری پیامبراکرم (ص) اشاره کرد وگفت: عیادت مریض،علاقه واستعمال عطروبوی خوش،مزاح وتبسم از سنت های اخلاقی و رفتاری پیامبر است که توصیه می کنم این سنت ها را در زندگی خود به کار گیرید.

امام جمعه بندرچارک درخطبه دوم ضمن تبریک دهه کرامت بیان کرد: زیارت حضرت معصومه ازطرف سه امام،جدشان امام صادق (ع) وبرادربزرگوارشان امام رضا(ع) وبرادرزاده ایشان امام جواد علیهم السلام سفارش شده است که  کمتر کسی از زنان  هستند اینگونه مورد تکریم و سفارش قرارگرفته است.

وی با اشاره به بمباران اتمی دوشهر ژاپن (هیروشیماوناگازاکی)توسط آمریکا که به دستور هری ترومن رئیس جمهور وقت ،که باعث کشته شدن۲۲۰۰۰۰نفرشد، عنوان کرد: تمام جنایت های تاریخ که توسط و حمایت آمریکا به وجود آمده است نشان از خون آشامی و درندگی آن حکومت ظالم و غیر انسانی را می رساند.

خطیب جمعه بندرچارک ادامه داد: برخوردهای غیرانسانی وحشی گرایانه آمریکا نشان می دهدکه حقوق بشری درکارآنها نیست و محترم نخواهدبود.چنانچه درحال حاضر ازداعش وأمثال آنهاحمایت همه جانبه می کنند وخون مردم بی گناه را اعم از زن ومرد و پیر و جوان و حتی کودکان را برزمین می ریزند.

حجت الاسلام عباس کثیر در بخش دیگری از خطبه ها از نگرانی مردم وساکنین این شهر به موجب خرید و فروش مواد مخدر و به خطرافتادن جوانان و فرزندانشان دراین دام شیطانی اشار ه کرد و گفت: ضمن تشکر و قدر دانی  ازتلاش وزحمتهای نیروی انتظامی از این نیروی های جان در کف خواستاریم که باز هم چشمان خودرا در شناسایی و به دام انداختن متخلفان و فروشندگان مواد مخدر تیزبین نگه دارند.

 

انتهای پیام/ت

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff