جنایت های آل سعود ریشه در نوکری آمریکا و اسرائیل دارد
+ پ -
جنایت های آل سعود ریشه در نوکری آمریکا و اسرائیل دارد

امام جمعه بندرلنگه گفت: آل سعود نوکر امریکا و اسرائیل است نوکری این رژیم موجب جنایتکاری آن ها شده است و این ها باید از سرنوشت سیاه صدام درس عبرت بگیرند چرا که غیر از این باشد عاقبت بدی برای دشمنان اسلام و ظالمان دنیا به وجود می آید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از مروارید نیوز، آیت الله سید محمد جواد رکنی حسینی امام جمعه بندرلنگه ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه شهرستان گفت: عاشورای حسینی بزرگترین سنبل آزادیخواهی  ملت های مظلوم علیه ظالمان است.

 

وی در ادامه خطبه ها حمله ناجوانمردانه رژیم کودک کش آل سعود به مجلس فاتحه در یمن را محکوم کرد و افزود: آل سعود نوکر امریکا و اسرائیل است نوکری این رژیم  از اسرائیل و امریکا موجب جنایتکاری آن ها شده است و این ها باید از سرنوشت سیاه صدام درس عبرت بگیرند چرا که غیر از این باشد عاقبت بدی برای دشمنان اسلام و ظالمان دنیا به وجود می آید.

 

امام جمعه بندرلنگه اضافه کرد: ترکیه ادعای مبارزه با داعش را دارد اما ما نشانه‌ای از مبارزه ترکیه با این گروه تروریستی نمی‌بینم. این رژیم اشغالگر با عبور گروهک های تروریستی از مرزهایشان کودکان و مردمان  بی گناه را در سوریه به خاک و خون کشیده اند .

 

وی با اشاره به ۲۴ مهرماه روز پیوند اولیاء و مربیان، خاطر نشان کرد: به واقع اگر اولیاء دانش آموزان در خانواده برای تربیت فرزند کاری نکنند از آموزش و پرورش به تنهایی کاری ساخته نیست خانواده می‌تواند نقش مهمی در تربیت فرزندان داشته باشد.

 

آیت الله رکنی در پایان با تقدیر و تشکر از بسیج و سپاه و نیروهای انتظامی و سربازان گمنام امام زمان(عج) در تامین امنیت مجلس و دستجات عزاداری در تاسوعا و عاشورای حسینی و همچنین شهرداری و پاکبانان شهرداری در نظافت کوچه و خیابان‌ها،  گفت: از شورای تامین شهرستان خواستاریم نیروهای خارجی را تحت نظر داشته باشند و همین خارجی ها می‌توانند بالقوه عامل دشمن باشند.

 

انتهای پیام/ب

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff