جناح بازی های سیاسی مسئولین به ارزش های نظام لطمه می زند
+ پ -
جناح بازی های سیاسی مسئولین به ارزش های نظام لطمه می زند

امام جمعه اهل سنت سیریک گفت: امروز دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می خواهند با تفرقه میان مردم و مسئولین و جناح بازی های سیاسی مسئولین با یکدیگر به ارزش ها و آرمان های نظام لطمه وارد کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از آذینی ،شیخ عبدالعزیز افراز در جمع فرماندار ، بخشداران ، شهرداران و مدیران ادارات و نهادهای شهرستان سیریک ضمن تبریک هفته دولت و یاد و خاطره شیدان رجایی و باهنر افزود: همه ما روحانیون و مسئولین دستگاههای اجرایی باید به داشتن نظامی کاملا مردمی ، برخورداری از رهبری روحانی ، با زندگی بسیار ساده و محقرانه اما شجاع ، بصیر ، مرجع و آگاه به همه مسائل و جزئیات داخلی و بین المللی بعنوان یک چراغی روشن برای امت جهان اسلام و اتحاد و همدلی همه مذاهب اسلامی است.

 

 

شیخ افراز خاطرنشان کرد: امروزدشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می خواهند با تفرقه میان مردم و مسئولین و جناح بازی های سیاسی مسئولین با یکدیگر به ارزش ها و آرمان های نظام لطمه وارد کننده و با اختلاف افکنی و دو دستگی میان مسئولین از عظمت و پیشرفت های مختلف نظام در عرصه ها علمی، عمرانی ، آموزشی و… ممانعت و جلوگیری نمایند.

 

 

امام جمعه اهل سنت شهر سیریک تصریح نمود: همه ما و شما مسئولین موظف هستیم با متانت و احتیاط در رفتار ، گفتار و عملکردمان به نظام و مردم خیانت و ضرر نرسانیم و با گج رفتاری وسیله ای برای کمک به اهداف دشمن نباشیم.

 

 

شیخ عبدالعزیز افراز اضافه کرد: اتحاد و همدلی میان شیعه و سنی در این نظام در جهان اسلام بی نظیر می باشد و اگر در همه کشورهای اسلامی این اتحاد و وحدت در جوامع حاکم بود بطور قطع یقین حال روز دنیای اسلام به شکل فعلی نبود و جسارت و اهانت دشمنان اسلام به مقدسات که همراه با تجاوز و تعرض به ملت های مسلمان و مظلوم و ستمدیده می باشد جرات مقابله و این همه یاوه گویی پیدا نمی کردند .

 

 

این مسئول بیان کرد : به برکت نظام و اسلام نعمت های بی شماری به ملت ایران عطا شده که همه آنها مرهون رشادت ها و ایثارگری های انسان هایی شجاع و دلیر بوده که با شهادت خویش ضمن حفظ اصول ، ارزش ها و آمان های الهی برای حراست از خاک میهن و سربلندی ایران اسلامی و عدم تعظیم در برابر بیگانگان به شهادت رسیدند.

 

 

امام جمعه اهل سنت سیریک ابراز داشت: هفته دولت نمادی از آثار و دستاوردهای فرزندان برومند و ایثارگر نظام است که در قالب پذیرش مسئولیت دولتی به مردم خدمت می کنند و از مجموعه کارهایی که به عمران و آبادانی کشور صورت گرفته ضمن اطلاع رسانی بر تحقق دیگر خواسته های مردم توجه و رسیدگی شود.

 

انتهای پیام/ق

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff