جمع آوری بنرهای ضد آمریکایی از سطح شهر قم + جزئیات
+ پ -
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های قم خبر داد؛

جمع آوری بنرهای ضد آمریکایی از سطح شهر قم + جزئیات

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های قم گفت: همه ساله همزمان با روز ۱۳ آبان که روز استکبار ستیزی است بنرهای مختلفی با مضامین ضد آمریکایی و ضد استکباری در سطح شهر قم نصب می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛ محمد توانا مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های قم، اظهار داشت: همه ساله همزمان با روز ۱۳ آبان که روز استکبار ستیزی است بنرهای مختلفی با مضامین ضد آمریکایی و ضد استکباری در سطح شهر قم نصب می‌شود.

وی افزود: امسال هم طبق روال سال‌های گذشته این کار صورت پذیرفت، ولی در کمال تعجب صبح امروز شاهد بودیم که این بنرها از سطح شهر جمع آوری شده است؛ برخی از این بنرها حاوی جمله استاد فاطمی نیا بود مبنی بر اینکه اگر سید الشهدا با یزید دست میداد امروز اثری از اسلام باقی نمی ماند.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های قم گفت: بر اساس پیگیری‌هایی که انجام داده‌ایم، ابتدا به سراغ پیمانکار و بعد به شهرداری رفتیم و مسئولان شهرداری هم این طور بیان کردند که تحت فشار دستگاه‌های اجرایی اقدام به جمع آوری بنرها کرده‌اند.

توانا با بیان اینکه این مسئله جای تعجب دارد عنوان کرد: نمی‌دانم چرا برخی‌ها با اقدامات ضد آمریکایی مشکل دارند.

وی تاکید کرد: در مراسم ۱۳ آبان امروز کوبنده تر از سال های گذشته شعار مرگ بر آمریکا سر می‌دهیم تا پاسخ مناسبی به اقداماتی از این دست داده باشیم.

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff