جمعیت هلال احمر شجره طیبه ای سراسر خیر و برکت است
+ پ -
جمعیت هلال احمر شجره طیبه ای سراسر خیر و برکت است
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش:

جمعیت هلال احمر شجره طیبه ای سراسر خیر و برکت است

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش هلال احمر را شجره ای طیبه و آرامش بخش خواند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هرمز به نقل از کیش پرس، مونسان در مراسم تقدیر از امدادگران و نجاتگران طرح نوروز ۹۴ جمعیت هلال احمر کیش، با بیان اینکه نام هلال احمر آرامش بخش است گفت: این آرامش پایه یک حرکت بشردوستانه از سوی این جمعیت است؛ که هرجا بحران و مشکلی به وجود می آید جمعیت هلال احمر حضور یافته و جان خود را فدای دادرسی به مردم می کند.
وی با اشاره به اینکه جمعیت هلال احمر شجره طیبه ای است که سراسر وجودش خیر و برکت بوده و در تمامی جهان گسترش یافته است افزود: از ویژگی های برتر جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران، اسلامی بودن و روحیه مضاف دینی و کمک به همنوع است که سبب شده در هر مکانی از گستره جهان و هر جامعه بشری که نیاز به حضور این جمعیت باشد آماده خدمت رسانی باشند.
مونسان با یادآوری رشادت خلبان و مسافران هواپیمای ایرانی حامل امدادگران هلال احمر با وجود تهدیدهای هواپیماهای جنگی سعودی برای حضور در آسمان یمن تاکید کرد: این شجاعت و رشادت نشان از آمادگی آنان در خدمات رسانی به مردم، که وظیفه ذاتی آن هاست دارد.
وی افزود: هم اینک نیز کشتی حامل کمک های بشردوستانه ایران به مردم مظلوم و کودکان بی دفاع یمن با وجود تهدیدات بسیاری که از سوی دشمنان صورت گرفته است به سواحل یمن نزدیک شده و این همه، بیانگر اقتدار جمهوری اسلامی ایران و جوانان رشید و جان برکف ایرانی دارد.
رئیس هیئت مدیره سازمان منطقه آزاد کیش تشکیل بدنه جمعیت هلال احمر کیش از جوانان را از ویژگیهای بارز این جمعیت خواند و تاکید کرد: یکی از نکات مثبت این امر فعالیت سالم جوانان و استفاده مثبت از نیروی جوانی و انرژی در مسیر صحیح و کمک به کسانی است که به یاری آنان نیاز دارند.
حجت الاسلام حسن علیدادی امام جمعه کیش نیز در بخش دیگری از این مراسم با تقدیر از تلاشگران جمعیت هلال احمر کیش آنان را جمعیتی خدمتگزار، آرامش بخش و وظیفه شناس خواند.
وی به بخشی از ویژگی های این جمعیت اشاره کرد و افزود: این جمعیت کار سخت و دشوار را برگزیده و به میدان های ساده و سهل توجهی ندارند. آنان در روزهای سخت که همه گرفتارند در میدان عمل حاضر شده و آماده خدمت رسانی هستند.
امام جمعه کیش جمعیت هلال احمر را آرامش بخش برای انسان های بحران زده توصیف و اظهار کرد: در شرایطی که افراد دچار بحران و سختی می شوند با دیدن لباس ارزشمند هلال احمر اضطراب و استرس از آنان دور شده و آرامش به آنان منتقل می شود. هرچه به امدادگران نزدیکتر می شوند این آرامش را با تمام وجود احساس می کنند.
وی خاطرنشان کرد: ریشه این درخت ارزشمند و این شجره پرسایه و ثمر، در تمامی اقشار جامعه وجود دارد. زیرا از همه اقشار در این جمعیت گسترده و خدمتگزار حضور دارند. آنان از همه یاری می گیرند تا در حوزه های سخت، مأموریت های سخت انجام دهند.
دکتر محسن آسوباررئیس جمعیت هلال احمر جزیره کیش نیز با بیان اینکه شعار سال جاری جمعیت هلال احمر” انسان مهربان و دنیای آرام” است گفت: یکی از تمایلات عالی انسانی روحیه مهرورزی است. هرچه این تمایلات و فضایل در انسانی شکوفاتر شود؛ انسان از ارزش و عظمت بیشتری برخوردار می شود.
وی با تاکید بر ارتقای سلامت و تحقق بخشیدن به اهداف جمعیت هلال احمر با شعار همدلی و همزبانی به ارائه گزارشاتی از اقدامات جمعیت هلال احمر کیش در نوروز ۹۴ پرداخت.
در این مراسم از نجاتگران و امدادگران برتر همچنین جوانان امدادگر، خیرین، نجاتگر برتر اخلاق و داوطلبان جمعیت هلال احمر با اهدای لوح تقدیر و تندیس تقدیر شد.
اهدای جلیقه هلال احمر و عضویت افتخاری مدیرعامل سازمان منطقه آزاد و امام جمعه کیش در این جمعیت ازدیگر برنامه های این مراسم بود.
مراسم تقدیر از امدادگران و نجاتگران برتر در سالن ابن سینای مرکز همایش های بین المللی کیش باحضور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، امام جمعه کیش، مسئولان نیروهای نظامی و انتظامی، امدادگران و فعالان هلال احمر و جمعی از مدیران و مسئولان سازمان و نهادهای مستقر در کیش برگزار شد.

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff