جمعه های غیر انسانی در بندرعباس/ فروش انواع حیوانات در بازار غیر قانونی کارگزاری
+ پ -
جمعه های غیر انسانی در بندرعباس/ فروش انواع حیوانات در بازار غیر قانونی کارگزاری

عموما مرکز هر استان نماد اصلی آن استان بوده و مرکز ‏شهری که لقب مرکز استان را دارد، ‏مساله‌ ای مازاد بر مشکلات شهری در این ناحیه شهری به شمار می‌آید که جمعه تا جمعه اتفاق می افتد و باعث زشت شدن چهره ی شهر می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ بازار حیوانات بندرعباس هر هفته جمعه ها در سایه کم توجهی مسوولین محیط زیست استان رنگ و روی انواع حیوانات حمایت شده و در خطر انقراض و وحشی و اهلی را به خود می بیند.

در این میان بازار دلالی داغ است و برخی افراد سعی دارند از این طریق روزی مثلا حلال کسب کرده و خرجی خود و خانواده را برای گذران زندگی درآورند روزهای جمعه در این مکان با عرضه ارزان تر برخی هم گران تر، فروش بیشتر و سود بیشتری نیز حیوانات را می فروشند.

 

در بافت مرکزی که عمدتا نیز بافت تاریخی و بعضا فرسوده شهر نیز بوده، معضلات بیش از هرجای دیگر در چشم شهروندان بندرعباسی  و نیز گردشگران که بیشتر آن ها برای دیدن دریا و خرید میهمان بندرعباس شده‌اند خودنمایی می‌کند‎.

Hamed Tahamtan (32 of 35)

عموما مرکز هر استان نماد اصلی آن استان بوده و مرکز ‏شهری که لقب مرکز استان را دارد، در حالی‌که این بخش که تقریبا در ‏مرکز شهر قرار دارد، بدترین نما را به منطقه مرکزی شهر داده، هرچند منطقه مرکزی شهر از لحاظ بصری در بخش‌های ‏مختلف همچون ایستگاه اتوبوس‌ها، تردد عابران پیاده، سدمعبرهای مختلف دارای صورت زیبای چندانی نیست اما این منطقه ‏مساله‌ای مازاد بر مشکلات شهری این ناحیه شهری به شمار می‌آید.‏ که جمعه تا جمعه اتفاق می افتد و باعث زشت شدن چهره ی شهر می شود.

 

وظیفه مدیران شهری است که با برنامه ‌ریزی دقیق و با فوریت نسبت به برخورد با این دستفروشان ‏حیوانات و پرندگان اقدام کند چرا که مرکز هر شهر و خیابان‌ها و معابر آن معرف فرهنگ و توسعه شهری آن شهر به شمار می ‏آید.‏

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff