تبلیغات تولید ایرانیتبلیغات
کانال رسمی تلگرام شبکه اطلاع رسانی هرمز

کد خبر : 91586
تاریخ انتشار:چهارشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۳ - ۸:۰۸| تعداد نظرات :بدون دیدگاه
پ

جمعه بازار از کجا تا کجا؟/ مسئولین به جمعه بازار اهمیت بدهند!

عده ای می فروشند و عده ای می خرند….عده ای ماهی فروش، عده ای میوه فروش، عده ای سبزی فروش، عده ای ظرف فروش و….خلاصه هرچیزی اینجا گیر می آید از شیر مرغ تا جان آدمی زاد… پایگاه خبری هرمز: هیاهویی  است در این روز تعطیل در این هوای بهاری  ودر این ایام نوروز ، […]

جمعه بازار از کجا تا کجا؟/ مسئولین به جمعه بازار اهمیت بدهند!

عده ای می فروشند و عده ای می خرند….عده ای ماهی فروش، عده ای میوه فروش، عده ای سبزی فروش، عده ای ظرف فروش و….خلاصه هرچیزی اینجا گیر می آید از شیر مرغ تا جان آدمی زاد…

پایگاه خبری هرمز: هیاهویی  است در این روز تعطیل در این هوای بهاری  ودر این ایام نوروز ، هرکسی در تقلای چیزی است ، بعضی ها از کله سحر در اینجا جمع شده اندو بعضی ها از راه های دور و نزدیک برای در آوردن یک لقمه نان حلال و تقلایی برای زندگی به اینجا آمده اندو خیلی ها هم برای  ادامه حیات در ساعات متعدد می آیند، خلاصه اینجا آنقدر شلوغ و مکانی نامناسب است که جایی برای بحث دارد.

عده ای می فروشند و عده ای می خرند….عده ای ماهی فروش، عده ای میوه فروش، عده ای سبزی فروش، عده ای ظرف فروش و….خلاصه هرچیزی اینجا گیر می آید از شیر مرغ تا جان آدمی زاد.

 DSC04170     DSC04178

آری… اگر تاحالا فهمیده باشید اینجا جمعه بازاراست، جایی که مردم این شهرستان کوچک آخرهفته ها برای خرید هفتگی منزلشان  به اینجا می آیند … عده ای با خانواده و عده ای تنها… خلاصه اینجا همه به دنبال زندگی و کارو کاسبی هستند.

عده ای می گویند اینجا می آیند چون همه ی خریدهای  خانه را یک دفعه و یه جا انجام می دهند عده ای هم  می گویند چون قیمتهای  مناسبی دارد….خلاصه هرکسی به هر دلیلی  به اینجا می آید، ولی ما به این دلایل  کاری نداریم می گوییم  چند سالی  یک سفره ای پهن است و زمینه شغلی فراهم، عده ای کار می کنند و عده ای هم نیاز روزمره ی زندگیشان را تامین می کنند.

خطاب ما به مسئولین شهرداری و شهرستان این است به نظر شما همچین بازار پر رونقی که هر هفته برای تامین نیاز زندگی مردم شهرستان برقرار می شود چرا جای ثابت و مناسبی ندارد ؟ وطول یک سال گذشته به سه مکان انتقال یافته است ؟ اول  که بازارچه احشام و بعد  فلکه ولی عصر و حالا هم کنار پمپ بنزین….مکان بعدی سر از کجا در بیاورد … الله اعلم!!!

مسئولین شهرستان اگر این بازار یک جایی بازتر و از لحاظ بهداشتی بهتر و کم ترافیک تر برگزار می شد نه بهتر بود؟

DSC04180

مردمی که از اینجا خرید می کنند برای یک خرید که شاید یک ربع یا نیم ساعت بیشتر طول نمی کشد، کلی از وقتشان تلف می شود و آخر سر کلافه می شوند، چون مشکلی که است جمعه بازار علاوه بر مکان غیر مناسبی که برایش در نظر گرفتند در واقع باعث ترافیک زیادی می شود که حتی در این شلوغی پر رفت و آمد مردم، وسایل نقیله هم به دردسر عبور می کنند … خلاصه اینجا آنقدرشیر توشیرهست که آدم را کلافه می کند تا یک خرید را  انجام بدهد…

از لحاظ بهداشتی هم که اصلا” وضعیت مطلوبی ندارد و حالا ما از مسئولین شهرستان واقعا” انتظار بهتر از اینها را برای در نظر گرفتن مکانی بهترو مناسب تر و بهداشتی تر برای جمعه بازار را  داریم تا مردم خوب شهرستانمان بتوانند در کمال آرامش و سلامت خریدهای خانه شان را و بخصوص خریدهای عیدشان را انجام بدهند.

SAM_9335  SAM_9334

SAM_9336

لینک کوتاه : http://www.hormoz.ir/?p=91586
این خبر را به اشتراک بگذارید
دیگر رسانه ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

6,514 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

یادداشت

گفتگو

بین الملل