جلوگیری از قاچاق ۲۱۰هزار لیترسوخت در میناب

لشکری گفت: مرزبانان پایگاه دریابانی میناب در یک عملیات منسجم در سواحل آب های میناب، ۵ عدد مشک ماری شکل حاوی ۲۱۰ هزار لیتر سوخت قاچاق از نوع گازوئیل را کشف کردند.

سردار عبداله لشکری،  جانشین فرمانده مرزبانی استان هرمزگان در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی هرمز اظهار کرد: با توجه به پیامدهای مخرب و تاثیرگذار پدیده قاچاق بر اقتصاد کشور، در راستای مبارزه بی امان با قاچاقچیان سوخت، برخورد قاطع با باندها و شبکه های سازمان یافته قاچاق کالا و ارز به صورت ویژه در دستور کار مرزبانان استان قرار گرفت.

وی افزود: مرزبانان پایگاه دریابانی میناب با انجام اقدامات اطلاعاتی، مراقبت های ویژه و با تلاش شبانه روزی و فعالیت بی وقفه تعدادی از قاچاقچیان سوخت را شناسایی کردند.

لشکری تصریح کرد: مرزبانان پایگاه دریابانی میناب در یک عملیات منسجم در سواحل آب های میناب، ۵ عدد مشک ماری شکل حاوی ۲۱۰ هزار لیتر سوخت قاچاق از نوع گازوئیل را کشف کردند.

جانشین فرمانده مرزبانی استان هرمزگان در خاتمه با اشاره به اینکه دستگیری متهمان متواری در دستور کار قرار دارد، خاطرنشان کرد: کارشناسان ارزش محموله کشف شده را ۴۲ میلیارد ریال برآورد کرده اند.

انتهای پیام/