جلوگیری از خروج غیر قانونی مرغ از هرمزگان با تشدید نظارت‌ها

حیدری گفت: دستگاه های اجرایی ذیربط با تشدید نظارت ها از هرگونه خروج غیر قانونی مرغ از استان جلوگیری بعمل آورند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ایرج حیدری در ادامه نظارت میدانی بر کشتارگاه های مرغ استان بعد از بازدید از کشتارگاه های مرغ میناب و درتوجان با همراهی رئیس سازمان صمت استان، رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان و مدیر کل تعزیرات حکومتی با حضور در کشتارگاه بندر طیور بندرعباس واقع در جاده بندرعباس – حاجی آباد از روند کشتار مرغ در این کشتارگاه برای تامین نیاز بازار استان بازدید کرد.

حیدری در جریان این بازدید خاطرنشان کرد: کلیه مرغ های کشتار شده در کشتارگاه های استان طبق تصمیمات ستاد تنظیم بازار در بین شهرستان های استان تقسیم شود تا از هرگونه کمبود جلوگیری شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان در همین خصوص افزود: دستگاه های اجرایی ذیربط با تشدید نظارت ها از هرگونه خروج غیر قانونی مرغ از استان جلوگیری بعمل آورند.

وی همچنین به منظور نظارت میدانی بر کشتارگاه های مرغ استان با همراهی رئیس سازمان صمت استان، رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان و مدیر کل تعزیرات حکومتی وارد شهرستان میناب شد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان در بدو ورود با همراهی فرماندار ویژه شهرستان میناب و سایر همراهان با حضور در کشتارگاه شهرستان از روند کشتار مرغ به صورت میدانی بازدید کرد.

گفتنی است، کشتارگاه مرغ شهرستان میناب بخش مهمی از نیاز بازار مرغ استان به ویژه شهرستان های شرقی را تامین می کند.

انتهای پیام/