جلسه کار گروه طرح اوقات فراغت در میناب برگزار شد
+ پ -
جلسه کار گروه طرح اوقات فراغت در میناب برگزار شد

اولین جلسه کار گروه طرح اوقات فراغت میناب با حضور مسئولان و نمایندگان ادارات این شهرستان برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از میناب جنوب، اولین جلسه  کار گروه طرح اوقات فراغت شهرستان میناب با حضور جعفر متقی رئیس  اداره ورزش و جوانان شهرستان، نمایندگان ادارات آموزش و پرورش، سپاه، فرهنگ و ارشاد اسلامی و بهزیستی، این شهرستان برگزار گردید.

 

متقی ضمن قبولی طاعات و عبادات عزیزان در شب های قدر و تسلیت به مناسبت شهادت  امام اول شیعیان جهان حضرت علی«ع» در خصوص جوانان که آینده سازان کشور هستند صحبت واظهار کرد: جهت اینکه بتوانیم اثرات فوق العاده اوقات فراغت را دردانش آموزان وخانواده ها مشاهده نمایئم  نیازمند آسیب شناسی بحث های اوقات فراغت، نوآوری برنامه ها و شناسایی پایگاه های توانمند می باشیم تابتوانیم هم انتظارات خانواده ها و هم انتظارات دستگاه را برآورده سازیم.

رئیس  اداره ورزش و جوانان میناب افزود: ایجاد چارت و ساختار تشکیلاتی برای اجرای پروژه های فرهنگی، توجه به بحث محتوایی، بهره گیری از ظرفیتها و توانمندیهای طرح اوقات فراغت در شهرستان  سرکشی و بازدید از پایگاهها باید  مورد توجه قرار گیرد.

متقی عنوان کرد: اوقات فراغت جوانان و نوجوانان شهرستان میناب در  فصل تابستان  باید به نحو شایسته و هدفمند  و با برنامه ریزی دقیق برگزار شود.

وی تصریح کرد: تابستان و برگزاری درست طرح اوقات فراغت در سطح شهرستان  می تواند بهترین فرصت برای جوانان و نوجوانان و خانواده های  این عزیزان بر اساس سلایق خود آنان باشد  و نباید برنامه ها به صورت رفع تکلیفی انجام گیرد.

متقی اظهار کرد: با توجه به هجمه های دشمنان در قالب جنگ نرم وظیفه ما به عنوان متولیان فرهنگی این است که برنامه ریزی مدونی در این خصوص داشته باشیم.

رئیس  اداره ورزش و جوانان با اشاره به تشکیل کمیته فرهنگی شهرستان  میناب  با عضویت مدیران و نمایندگان کانون ها و مراکز فعال فرهنگی  و ورزشی گفت: ریز برنامه ها و نحوه تشکیل کلاس های طرح غنی سازی اوقات فراغت باید  در جلسات این کمیته مشخص و مصوب  و به فرمانداری ویژه  ارائه شود و با همکاری همه شما عزیزان این برنامه ها اجرایی گردد .

نمایندگان ادارات حاضر در جلسه طرح اوقات فراغت گزارشی از وضعیت طرح ها و برنامه های  اجراء شده در  سال گذشته  و ثبت نام پایگاه ها  ، کانون ها،پایگا ه های بسیج و  مدارس  ورزشی  حال حاضر شهرستان را ارائه نمودند.

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff