جلسه کارگروه ثبتی با حضور مدیر کل محترم اوقاف هرمزگان در حاجی آباد برگزار شد
+ پ -
جلسه کارگروه ثبتی با حضور مدیر کل محترم اوقاف هرمزگان در حاجی آباد برگزار شد

جلسه کارگروه ثبتی با حضور مدیر کل محترم اوقاف هرمزگان و معاونت حقوقی و ثبتی امام جمعه محترم و مسئولین راه و شهرسازی ثبت اسناد، منابع طبیعی، بنیاد مسکن و کارشناسان این ادارات برگزار در محل اداره اوقاف حاجی آباد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پیارم حاجی آباد، در این جلسه رستگار رئیس اداره اوقاف حاجی اباد ضمن خیر مقدم و تشکر از حضور مسئولین در جلسه گفت: با توجه به ضرورت اخذ سند و ثبت مالکیت موقوفات و بقاع متبرکه که از رسالتهای مهم سازمان اوقاف می باشد انشاالله امسال با تعامل خوبی که در بین مسئولین ذیربط در شهرستان است بتوانیم موفقیتهای خوبی در این زمینه داشته باشیم .

در ادامه حجت الاسلام هاشمی مدیر کل اوقاف و امورخیریه هرمزگان نیز ضمن تشکر و از حضور اعضاء شرکت کننده در جلسه بیاناتی در خصوص اهمیت وقف در جامعه و تثبیت مالکیت موقوفات و بقاع متبرکه ابراز نمودند.

وی افزود: با اخذ موقوفات و تثبیت مالکیت از تصرف موقوفات جلوگیری بعمل می آید ایشان یادآور شدند حاضر نیستم یک ذره ای از غیر به طرف موقوفات برود و ذره ای هم از املاک موقوفه به طرف املاک اشخاصی برود.

در ادامه حجت الاسلام مختاری امام جمعه شهرستان از مسئول شرکت کننده در جلسه خواست که همانطور که در تمامی زمینه ها تعامل خوبی با اداره اوقاف داشته اند در زمینه اخذ سند مالکیت موقوفات با اداره اوقاف همکاری لازم را داشته باشند و فرمودند که انشاالله در جلسات بعدی شاهد گزارشات خوبی از اداره اوقاف در این خصوص باشیم.

در این جلسه همچنین روسای محترم شرکت کننده ضمن ارائه گزارشی در زمینه همکاری خود با اداره اوقاف در خصوص فعالیتهای ثبتی آمادگی خود را در این زمینه اعلام نمودند.

 

انتهای پیام/م

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff