جلسه همگرایی معتمدین و شورای شهر بستک برای حل معضلات شهری برگزار شد
+ پ -
جلسه همگرایی معتمدین و شورای شهر بستک برای حل معضلات شهری برگزار شد

جلسه معتمدین شهر بستک و شورای شهر بستک معضلات و مشکلات شهر با حضور شب نماینده مردم غرب هرمزگان در مجلس شورای اسلامی بررسی و مورد ارزیابی قرار گرفت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از جهانگیریه،حبیب جامه دارد رئیس شورای شهر بستک در جلسه بررسی مشکلات شهرستان گفت : این موضوعی غیر قابل انکار است که با توجه به پیشینه بستک وضع فعلی شهر در وضعیت مطلوبی نمی باشد اما این مشکلات را نمی توان یک شبه حل نمود و یا شورای این شهر به تنهایی از عهده حل تمام مشکلات برآید .
وی گفت: حمایت مردم و بخصوص معتمدین شهر موجب به حرکت درآمدن چرخه آبادانی این شهر خواهد شد و از این که دوستان به صراحت حرف های خود را مطرح نمودند خوشحالم و حق را به جانب آنها می دهم .
حبیب جامه دار با توجه به گسترش فرهنگ تملق و چاپلوسی در جامعه گفت: مسئولین باید قدرت شنیدن نقدها را داشته باشند حتی اگر این نقد مخالف عقیده آنها باشد .
وی افزود: بیمارستان فارابی شهر بستک می تواند کمک شایانی به این شهر بکند، در اینده ای نزدیک دو اتاق عمل و واحد سی تی اسکن به آن اضافه می شود ، همچنین واحد سنگ شکن این بیمارستان در حال راه اندازی مجدد است که می تواند بیماران زیادی را از شهرهای مجاور به اینجا جذب کند و حتی می تواند موجب رونق بازار شود .
رئیس شورای شهر بستک گفت: برای رها شدن از رکود شهر باید جذابیت های شهر همانند پارک مناسب، مکان های تفریحی و واحدهای صنعتی، راه اندازی شود که این امر نیاز به جذب سرمایه دارد که امید است به همت معتمدین و نماینده محترم مجلس شورای اسلامی این امر محقق شود .
وی در پایان از تمام افراد حاضر در جلسه تشکر نمود و از آنها خواست تا نقش آفرینی بیشتری در حل مشکلات شهر با شواری اسلامی این شهر داشته باشند.
انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff