جشن عاطفه ها رسیدن به اهداف والای انسانی است
+ پ -
جشن عاطفه ها رسیدن به اهداف والای انسانی است

فرماندار حاجی آباد گفت: جشن عاطفه ها با نیت رسیدن به اهداف والای انسانی است و امیدواریم مردم نوعدوست و خیرین این شهرستان همچون سال های پیشین در این جشن حضوری پر شور داشته باشند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز اصغر جهانگیری در  گفتگو با خبرنگار پیارم اظهار داشت : ضروری است همه مسوولان و نهادهای این شهرستان همگام با مردم در جشن عاطفه ها مشارکتی فعال و همه جانبه داشته باشند، زیرا برپایی جشن عاطفه ها عملی است خداپسندانه که همگان باید از آن حمایت کنند.

 

جهانگیری در ادامه بیان داشت: جشن عاطفه ها با نیت رسیدن به اهداف والای انسانی است و امیدواریم مردم نوعدوست و خیرین این شهرستان همچون سال های پیشین در این جشن حضوری پر شور داشته باشند و ما باید بچه های نیازمند را فرزندان خود بدانیم و نگذاریم در آغاز سال تحصیلی جدید هیچ پدر و مادری شرمند فرزند خود باشد.

 

وی با اشاره به این که کمک به حل مشکلات نیازمندان و دستگیری از آنان، اقدامی است ارزشمندکه بی شک باپاداش اخروی همراه است، گفت: کمک به نیازمندان باید به گونه ای باشد که حرمت و عزت آنان به خوبی حفظ شود و شیوه رسیدگی به مستمندان به طریقی انجام شود که در افراد خیر و نیک اندیش نیز ایجاد انگیزه کند.

 

فرماندار شهرستان حاجی آباد، هدف اصلی برگزاری این جشن را درس نیکوکاری، احسان و انفاق بیان کرد و اظهار داشت: با برگزاری این جشن هیچ فردی به دلیل نداشتن و نداری از نعمت سواد و یادگیری محروم نماند و همه فرزندان این آب و خاک بتوانند با حضور در سنگرهای علم و دانش آینده ساز جامعه اسلامی باشند.

 

جهانگیری در ادامه تصریح کرد: تمامی روزهای زندگی ما باید روز کمک به نیازمندان و مستمندان جامعه باشد و در این روز بزرگ و به یاد ماندنی، مردم به یاری و دستگیری همنوعان نیازمند خود می‌شتابند و باید تمام سعی و تلاش خود را برای ایجاد فضای تبلیغاتی مناسب و حضور حداکثری مردم با استفاده از آموزه‌های دینی انجام دهیم.

 

انتهای پیام /س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff