جشن عاطفه ها حس انسان دوستی دانش آموزان را تقویت می کند
+ پ -
جشن عاطفه ها حس انسان دوستی دانش آموزان را تقویت می کند

امام جمعه شهرستان بستک گفت : برگزاری جشن عاطفه ها تربیت عاطفی، ایجاد حس نیکوکاری و نوع دوستی دانش آموزان است که بتوانند به صورت عملی، کمک به هم نوع خود را آموزش ببینند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از جهانگیریه ، حجت الاسلام و المسلمین یونس قائدی طی گفتگویی به خبرنگار جهانگیریه  گفت: شما دانش‎آموزان سخاوت را با هم نوعان خود تقسیم می‎کنید و این نشان از پاکی دلهای شما دارد و امروز همه در این محفل گرد آمده‎اند تا از مهربانی‎های شما تشکر کنند.

 

 

وی افزود: همه دانش‎آموزانی که مستحق این سخاوت هستند اعم از اینکه تحت پوشش کمیته امداد باشند یا نه، از این مهربانی‎ها و سخاوت برخوردار شوند.

 

 

امام جمعه شهرستان بستک با بیان اینکه جشن عاطفه ها حس انسان دوستی دانش آموزان را تقویت می کند گفت: برگزاری جشن عاطفه ها تربیت عاطفی، ایجاد حس نیکوکاری و نوع دوستی دانش آموزان است که بتوانند به صورت عملی، کمک به هم نوع خود را آموزش ببینند.

 

 

حجت الاسلام والمسلمین قائدی با اشاره به اینکه انسان بخشنده وقتی دیگران را شاد می بیند خود نیز بانشاط می شود گفت: خوشبخت کسی است که وجودش آرام بخش دیگران باشد و با دستانی پر از مهر نوازشگر هم نوعان باشد.انسان های بخشنده افراد بزرگی هستند که داشته های خود را داده های الهی می دانند و خود را موظف می دانند بخشی از اموال خود را در راه احسان و نیکوکاری انفاق کنند.

 

 

وی با بیان اینکه جشن عاطفه ها حس انسان دوستی دانش آموزان را تقویت می کند گفت: برگزاری جشن عاطفه ها تربیت عاطفی، ایجاد حس نیکوکاری و نوع دوستی دانش آموزان است که بتوانند به صورت عملی، کمک به هم نوع خود را آموزش ببینند.

 

 

حجت الاسلام والمسلمین قائدی ادامه داد: برگزاری چنین جشن هایی دانش آموزان را به کار خیر و خیرخواهی تشویق کرده و عاطفه ها را پرورش می دهد و در خودسازی انسان ها نقش مهمی دارد.

 

 

گفتنی است دومین مرحله جشن عاطفه ها در دبستان دخترانه حافظ شهرستان بستک با حضور جمعی از مسئولین برگزار شد و در پایان، دانش آموزان به همراه  مسئولین کمک های نقدی خود را به داخل صندوق هایی که از طرف کمیته امداد در محل نصب شده بود انداختند.

 

 

انتهای پیام/س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff