جشن بزرگ دخت دیریا به دنبال احیاء هویت دینی دختران هرمزگان
+ پ -
جشن بزرگ دخت دیریا به دنبال احیاء هویت دینی دختران هرمزگان

به مناسبت گرامیداشت ولادت حضرت معصومه (س) و روز دختر ، جشن بزرگ دخت دریا در تالار شهید آوینی بندرعباس برگزار می‌شود.

آمنه غلامزاده دبیر جشنواره میلاد حضرت معصومه (س) در گفت و گو با خبرنگار هرمز با اشاره به اهمیت برگزاری هر چه باشکوه جشن میلاد حضرت معصومه (س) گفت : در حال حاضر توطئه های استکبار جهانی در قالب جنگ نرم خصوصا در حوزه فرهنگ که تعداد زیادی از دختران جوان ما را به آسیب های گوناگون از قبیل فرهنگی ، اجتماعی مواجه نموده است .

 

 

وی اضافه کرد: همه نهاد ها و دستگاه های اجرایی و تبلیغاتی استان باید دست به دست هم دهند تا بتوانیم با برنامه ریزی دقیق ومنظم در جهت احیاء هویت دینی ودفاع از ارزشهای اسلامی وانقلاب وشناخت فرهنگ ملی داشته باشیم .

 

غلامزاده ادامه داد: بر همین اساس بسیج جامعه زنان استان اولین ستاد مردمی میلاد حضرت فاطمه معصومه (س) و روز ملی دختران را در استان تشکیل داده و جشن بزرگ دخت دیریا با هدف افزایش سطح آگاهی وبصیرت دینی و اعتقادی دختراندر بندرعباس برگزار می گردد.

 

دبیر ستاد بزرگداشت میلاد حضرت معصومه (س)خاطرنشان کرد: جشن دخت دیریا با تاکید بر شناخت هویت دینی و ملی در برخورد با شناخت اهداف دشمن در حوزه جنگ نرم راه اندازی و برگزاری جشن ها را اثربخش می داند و ان شاءالله که در سالهای آینده بتوانیم با قوه الهی این برنامه را هر باشکوهتر با همکاری مردم برگزار نمائیم .

 

انتهای پیام/س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff