جشن بادبادک های کودکان سیریک بر فراز ساحل مکران برگزار شد
+ پ -
جشن بادبادک های کودکان سیریک بر فراز ساحل مکران برگزار شد

رئیس بهزیستی شهرستان سیریک گفت:جشن بادبادک ها به مناسبت روز جهانی کودک با حضور کودکان شهرهای بندر کوهستک ، سیریک و گروگ همراه با خانواده ها و مسئولین در سواحل نیلگون دریای عمان و خلیج فارس برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از آذینی ، هادی مرادی در حاشیه این برنامه ها افزود: برگزاری این جشن ها با شرکت پرشور کودکان و والدین به مناسبت روز جهانی کودک و هفته خانواده، باعث ایجاد شادابی در کودکان و خانواده های آنها می شود.

 

 

رئیس بهزیستی شهرستان سیریک با تاکید بر ضرورت ترویج فرهنگ شاد و محیطی سالم توام با شاد زیستن کودکان در خانواده ها خواستار توجه بیشتر دستگاه ها و نهادهای به ایجاد فضای شاد و فعالیت بیشتر کودکان درحوزه های مختلف فرهنگی هنری و ورزشی در سطح جامعه شد.

 

 

وی هدف از برگزاری این برنامه ها و فعالیت ها را ایجاد فضایی با نشاط و شاداب و فراهم نمودن فضایی موثر برای کودکان و خانواده ها دانست و اظهار داشت: در اجرای این فعالیت ها باید سعی شود ضمن بکارگیری خلاقیت و استعداد کودکان شرکت کنندگان با استفاده از مواد دور ریختنی ها بادبادک و وسایل بازی های کودکان ساخته شوند.

 

 

مرادی ابراز داشت: هدف از برگزاری این جشنواره ایجاد نشاط و شادمانی بین کودکان و افزایش روحیه خود باوری درمیان خانواده ها و کودکان است.

 

 

وی تصریح کرد: در شهرستان سیریک ۲۲ مرکز مهد کودک در سطح روستاها و شهرهای شهرستان با بیش از هزار کودک فعالیت می کنند.

 

 

IMG_2710 IMG_2662 IMG_2663 IMG_2719

 

 

انتهای پیام/س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff