جشن الفبای پنچ هزار دانش آموز سال اولی سیریک برگزار شد
+ پ -
جشن الفبای پنچ هزار دانش آموز سال اولی سیریک برگزار شد

مدیر آموزش و پرورش شهرستان سیریک گفت :مراسم جشن الفبای پنج هزار چهارصد و هشتادو دو نفر از دانش آموز سال اول ابتدایی شهرستان سیریک که در ۲۷۱ کلاس درس مشغول تحصیل بودند برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از آذینی ، محمد فولادی،مدیر آموزش و پرورش شهرستان سیریک گفت :به مناسبت پایان یافتن یاد گیری حروف الفبا دانش آموزان سال اولی مراسم جشن الفبا با حضور اولیاء دانش آموزان و معلمین با اجرای برنامه های متنوع فرهنگی هنری ، تجلیل از دانش آموزان ، والدین فعال و معلمان همراه با جشنواره غذا و دسرهای غذایی در مدرسه شهید اژه ای شهر بندر کوهستک برگزار شد.

وی افزود: از آنجائیکه دانش آموزان سال اولی شکوفه های آموزش رسمی آموزش و پرورش و شاخه های امید زندگی خانواده ها و مجموعه مدیریتی آموزش و پرورش شهرستان می باشند ضرورت توجه به آنان از هر پایه و مقطعی برای همه ما و خانواده ها ضروری و بسیار مهم است.

فولادی اضافه کرد: در بهار حیات زندگی هر انسانی سال اول ابتدایی با توجه به اینکه از دنیای کودکی و دل بستگی به خانه و خانواده رهایی و وارد زندگی و دنیایی متفاوت از خانه و خانواده میشود ضمن برخورداری از هیجان برای خیلی از بچه ها دنیایی از استرس و نگرانی است و باید همواره در این مقطع و در طول سال با ظرافت و متانت خاصی با این شکوفه ها رفتار و برخورد شود.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان سیریک تصریح کرد: رفتار و برخوردهای درست والدین و معلمان با دانش آموزان سال اولی تاثیری شگرف در روحیه و اخلاق آنان می گذارد و به هر میزان رفتارها و اعمال ما با آنان با صبر و حوصله و مهربانی یا خشونت صورت پذیرد آثار قطعا مثب و منفی در ذهن آنها ماندگار و برای ادامه کار در صورت درست برخورد نمودن به گام بچه ها مانند عسل شیرین و لذت بخش به پایان خواهد رسید و رغبتشان همیشه برای تحصیل و دانش و محیط مدرسه بسیار خوب خواهد بود.

 

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff