جشن الفبا، پایانی به یاد ماندنی برای دانش آموزان کلاس اولی جاسک
+ پ -
جشن الفبا، پایانی به یاد ماندنی برای دانش آموزان کلاس اولی جاسک

بانزدیک شدن به روزهای پایانی سال تحصیلی دانش آموزان کلاس اولی در شهرستان جاسک توانایی خواندن و نوشتن خود را جشن گرفتند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از مکران نیوز،ابراهیم کریمی مدیر آموزش و پرورش جاسک در این مراسم که با حضور دانش آموزان و والدین آنها در سالن امورتربیتی ادره آموزش و پرورش شهرستان برگزار شد گفت: علم انسان را از تاریکی های جهل و نادانی به سمت نور و روشنایی هدایت می کند.

وی با اشاره به این نکته که سواد و دانش افزایی انسان را به درجه ای از بینش می رساند که آینده را همانگونه که می خواهد بسازد.خاطر نشان کرد: امروزه اهمیت علم و دانش بر کسی مخفی نیست، و همه ی دولت ها و ملت ها راه پیشرفت و ترقی را علم آموزی می دانند. واین افراد با سواد هستند که در جامعه از جایگاه اجتماعی بالاتری برخوردارند.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان افزود: کسب مهارت خواندن و نوشتن بزرگترین هدیه ای است که از سوی معلمانتان به شما نوگلان تقدیم شده است و این مهم قطعا جای جشن گرفتن و خوشحالی دارد.

کریمی دست یابی دانش آموزان به توانایی خواندن و نوشتن و سواد را مدیون زحمات و خدمات جامعه علمی و فرهنگی دانست و گفت: هرکس خالصانه و عاشقانه، وقت و توان خویش را صرف خدمت به تعلیم و تربیت فرزندان این جامعه نموده است،به جایگاه رفیعی دست می یابد که در پیشگاه حضرت حق نیز محفوظ خواهد بود.

گفتنی است در این مراسم دانش آموزان با برنامه های متنوعی همچون ،شعر، سرود ، مقاله، نمایش ، به جشن و شادی پرداختند.

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff