جشنواره اسوه های صبر و مقاومت در بندرعباس برگزار می شود
+ پ -
جشنواره اسوه های صبر و مقاومت در بندرعباس برگزار می شود

جشنواره بزرگ اسوه های صبر و مقاومت با حضور جمع کثیری از مادران وخواهران و همسران شهدا و دختران ایثارگر ان و همسران جانبازان اعصاب و روان شهرستان بندرعباس همزمان با سراسر کشور ،روز چهارشنبه هفته جاری در سالن آمفی تئاتر حسینیه ثارالله بندرعباس برگزار می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از سوریاس ،سمیه باستین نماینده مدیر دفتر مشارکت زنان در نشر آثار و حفظ ارزش های دفاع مقدس در بندرعباس  با اعلام این خبر ، اظهار کرد: جشنواره بزرگ اسوه های صبر و مقاومت با حضور جمع کثیری از مادران وخواهران و همسران شهدا و دختران ایثارگر ان و همسران جانبازان اعصاب و روان شهرستان بندرعباس همزمان با سراسر کشور ،روز چهارشنبه در سالن آمفی تئاتر حسینیه ثارالله بندرعباس برگزار می‌شود.

وی افزود: سومین جشنواره اسوه‌های صبر و مقاومت همزمان با سراسر کشور برای سومین بار در استان و ساعت ۹ صبح روز برگزار می‌شود .

نماینده دفتر مشارکت زنان در نشر آثار و حفظ ارزش های دفاع مقدس بندرعباس با اشاره با بیان اینکه در شهرستان بندرعباس در سال گذشته در مراسم تجلیل از اسوه‌های صبر و مقاومت از مادران دارای چند فرزند شهید تجلیل شده است ، افزود : امسال در مراسم تجلیل از اسوه‌های صبر و مقاومت اولویت با همسران جانبازان اعصاب و روان می باشد جانبازانی که در زمان هشت سال دفاع مقدس در جبهه‌ها حضوری ارزشمند داشته و در حال حاضر هم همسران آنها در دفاع از نظام و انقلاب پر تلاش هستند.

 

باستین بیان کرد: سومین جشنواره  اسوه های صبر و مقاومت در راستای ترویج ارزش‌های مشارکت زنان در دفاع مقدس و تجلیل از مقام شامخ زنان حماسه آفرین با محوریت همسران شهدا و ایثارگران و جانبازان اعصاب و روان ، تبیین نقش مادرانه همسران شهدا و جانبازان و تأسی آن‌ها به الگوی فاطمی(س) و زینبی(س) و همچنین جریان سازی فرهنگی به مظور پرورش روحیه تکریم ایثارگران در جامعه و نسل جدید برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه آمار تقدیر شوندگان همچنان در حال افزایش است، گفت: تاکنون تقدیراز ۱۰ همسر جانباران اعصاب و روان  نفر مشخص شده است.

 

وی خاطرنشان کرد: در حاشیه جشنواره از چهار کتاب و طراحی دفاع مقدس رو نمایی خواهد شد و موسیقی زنده از برنامه دیگر جشنواره خواهد بود .

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff