جشنواره استانی فیلم بسیج به کار خود پایان داد
+ پ -
جشنواره استانی فیلم بسیج به کار خود پایان داد

جشنواره استانی فیلم بسیج با حضور هنرمندان استان و جمعی از مسئولین در پارسیان به کار خود پایان داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پارسیان خبر؛مراسم اختتامیه جشنواره استانی فیلم بسیج با معرفی برگزیدگان به کار خود پایان داد.

 

در این مراسم از کارگردان فیلم «مزاحم سیاه» در بخش بهترین کارگردانی و بهترین فیلم تقدیر به عمل آمد، سلمان سلجوقی سازنده فیلم مزاحم سیاه به موضوع اقتصاد مقاومتی در این فیلم پرداخته بود.

 

آصف زامیران رئیس سازمان بسیج هنرمندان استان هرمزگان در این مراسم هنرمندان را سربازان جنگ نرم دشمن خواند و گفت: جشنواره فیلم بسیج با موضوعات متنوعی از ماه‌ها قبل فراخوان زده شد و حدود ۷۰ فیلم به دبیرخانه ارسال شد.

 

وی داوران این دوره از جشنواره را از هنرمندان به نام کشور دانست و گفت: داوران جشنواره صاحبان نام و سبک در هنر فیلمسازی هستند و دید خلاقانه آنان در معرفی آثار برگزیده بر غنای جشنواره افزوده است.

 

زامیران ضمن سفارش و تأکید به هنرمندان خاطرنشان کرد: هنرمندان استان با دید خلاقانه خود، ظرفیت‌ها و استعدادهای استان هرمزگان را به دنیا معرفی کنند زیرا این استان قابلیت‌های زیادی دارد.

 

مسئول بسیج هنرمندان هرمزگان گفت: تفاوت‌هایی که در آداب، رسوم، سنت‌ها و باورهای مردم هرمزگان وجود دارد می‌تواند نقطه مثبت و زمینه تحرک بیشتر هنرمندان باشد که باید از آن در جهت توسعه بخش هنر به ویژه فیلمسازی استفاده کرد.

_J8A2268

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff