جشنواره آسمان هشتم کردر میناب الگوی سایر روستاهای کشور قرار گیرد
+ پ -
جشنواره آسمان هشتم کردر میناب الگوی سایر روستاهای کشور قرار گیرد

مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا«ع» اظهار کرد: مردم روستای کردر با هدف فراگیر کردن آموزه های نجات بخش اهل بیت(ع) از هیچ کوششی دریغ نکرده اند لذا سایر روستاهای کشور نیز آسمان هشتم را الگوی کارهای فرهنگی خود قرار دهند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از میناب جنوب، سید جواد جعفری،  مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا«ع» گفت: خداوند انجام برخی امورات بندگان را بر دوش سایر بنده های خود قرار داده و امروز نیز شما مردم روستای کردر رضوی از جانب خداوند متعال ماموریت داده شده اید که با نشر آموزه ها و فرهنگ منور رضوی از این نقطه از جمهوری اسلامی ایران با تدبیر و تلاش خود این آموزه ها را به دیگران انتقال دهید.

مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا«ع» افزود: در حال حاضر با تهاجم سهمگین از سوی دشمنان اسلام قرار داریم و باید برای مبارزه با این تهاجم با مدد گرفتن از آموزه های اهل بیت«ع» قیام کنیم و در برابر اینگونه تهاجمات ایستادگی داشته باشیم.

جعفری به نامگذاری یک میدان در شهر میناب به نام مبارک امام رضا«ع» و پیام تشکر از سوی بنیاد بین المللی امام رضا«ع» خطاب به شهرداری میناب اشاره و اظهار کرد: این اقدام بسیار زیبا و ستودنی است و امید است در سایر نقاط کشور نیز عملی شود.

وی تلاش و مجاهدت مردم میناب و اهالی روستای کردر در نشر و گسترش فرهنگ رضوی را نص صریح قرآن دانست و گفت: جشنواره آسمان هشتم در واقع پاسداشت نعمت اهل بیت«ع» است که در قالب برنامه های فرهنگی، هنری و ورزشی صورت می گیرد.

مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا«ع» عنوان کرد: شما مردم روستای کردر رضوی عملا قیام کردید برای اجرایی کردن دستورات مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) مبنی بر اینکه فرهنگ و معنویت را در جامعه حاکم کنید.

جعفری با ذکر این مطلب که مردم روستای کردر رضوی مورد عنایت خاص و ویژه پیشوای هشتم شیعیان هستند، اظهار کرد: شهرت روستای کردر امروز در جهان اسلام از بسیاری از کلان شهرها بیشتر است و این گویای لطف، عنایت و نگاه امام رضا(ع) به این قطعه از سرزمین اسلامی است.

دبیر جشنواره بین المللی فرهنگی هنری امام رضا«ع» همچنین با بیان اینکه فرهنگ رضوی می تواند بسیاری از مشکلات و معضلات جامعه در بخش های مختلف را حل کند، خاطر نشان کرد: همت بلند و مشارکت صد درصدی مردم روستای کردر در نشر معارف اهل بیت«ع» به ویژه فرهنگ منور رضوی ستودنی و قابل تقدیر است.

 

 

 

IMG_2111

 

 

 

انتهای پیام/ت

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff