جزییات استخدام در آموزش و پرورش خرداد ماه اعلام می شود/اولویت جذب با فرزندان فرهنگیان و مربیان پیش دبستانی است
+ پ -
جزییات استخدام در آموزش و پرورش خرداد ماه اعلام می شود/اولویت جذب با فرزندان فرهنگیان و مربیان پیش دبستانی است

مدیر کل اموزش و پرورش استان هرمزگان به شایعات منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر جذب نیرو در آموزش پرورش خاتمه داد و گفت: جزییات استخدام آموزش و پرورش تنها از سایت رسمی وزارتخانه اعلام می شود.

محمد کرم پور، مدیر کل اموزش و پرورش استان هرمزگان در گفتگو با خبرنگار هرمز با اشاره به جذب نیرو در آموزش و پرورش گفت:دولت به آموزش و پرورش مجوز جذب ۵ هزار نفر  نیرو داده اما زمان و شاخص های آن هنوز تعیین نشده است.

 

وی با بیان اینکه خبر جزییات جذب نیرو در خرداد ماه اعلام می شود، افزود:آزمون گزینش در مرداد برگزار می شود و پذیرفتگان آن در صورت صلاحیت از مهر ماه به مدت یکسال در دانشگاه فرهنگیان آموزش می بینند.

 

کرم پور اظهار کرد: متقاضیان پس از گذراندن مهارت های معلمین از مهر سال ۹۵ استخدام و در آموزش و پرورش مشغول به خدمت خواهند شد.

 

مدیر کل آموزش و پرورش با بیان اینکه  اولویت اول برای فرزندان فرهنگیان و دوم مربیان پیش دبستانی است، تصریح کرد:در حال مکانیزم جذب هنوز مشخص نیست و به مسائلی که در فضایی مجازی مطرح می شود توجه نکنند.

 

وی با اشاره به اینکه  هنوز زمان پذیرش و آزمون از طرف وزارتخانه اعلام نشده است، تاکید کرد:مباحث مطرح شده در فضایی مجازی کار سود جویان است لذا تا اعلام  آموزش پرورش هیچ مبلغی را نپردازند و فقط از سایت رسمی وزارتخانه پیگیر باشند.

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff