جزیره قشم قهرمان جام اخلاق آفرود کشور شد
+ پ -
جزیره قشم قهرمان جام اخلاق آفرود کشور شد
در يك رقابت فشرده و تنگاتنگ؛

جزیره قشم قهرمان جام اخلاق آفرود کشور شد

تیم آفرد منطقه آزاد قشم در یک رقابت تنگاتنگ نگذاشت رقبا جام اخلاق را از خانه بیرون ببرند .

به گزاش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از قشم آزاد ، پدرام رستگار، رییس هیأت موتور سوارى و اتومبیل رانى منطقه آزاد قشم گفت :در کلاس آزاد نیز حسین کوه کن از سیستان و بلوچستان و حامد سلیمى از البرز و محمد نظیر شه بخش از سیستان و بلوچستان به ترتیب مقام هاى اول تا سوم را بدست آوردند و افشین محمدى به نمایندگى از تیم آفرود منطقه آزاد قشم جام اخلاق را به خانه برد .

وى افزود  : در کلاس ۴ سیلندر انژکتور حسین کوه کن و محمد نظیر شه بخش ازسیستان و بلوچستان به ترتیب اول و دوم و حامد سلیمى از البرز به مقام سومى دست یافت .

رستگار اظهار داشت : در کلاس ۴ سیلندر کاربراتور سعید کمالیان و حسن کام کار و اسماییل حسن شاهى هر سه از فارس شهرستان لارستان به ترتیب اول تا سوم شدند .

 

رییس هیأت موتور سوارى و اتومبیل رانى منطقه آزاد قشم بیان کرد : در کلاس ۶ سیلندرکاربراتور ، محمد پیمان فرد و على اکبر دبیرى از فارس شهرستان لارستان اول و دوم شدند و علیرضا نعمتى ازقزوین و افرآسیاب درویش بیگى از فارس مشترکا به مقام رسیدند .

رستگار در پایان تصریح کرد : پدیده این مسابقات نیز سرکار خانم فرشته قهرمانى از تیم منطقه آزاد قشم ، تنها بانوى شرکت کننده در هفتمین دوره مسابقات آفرود کشور در جزیره قشم بود .

 

وی خاطرنشان کرد:این مسابقات در دو کلاس ۴ سیلندر و شش سیلندر کاربراتورى و انژکتورى با حضور ١٠ استان در قالب ٨٠ شرکت کننده با ۴٠ خودرو در جاده ناهموار بر گزار شد .

 

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff