تبلیغات تولید ایرانیتبلیغات
کانال رسمی تلگرام شبکه اطلاع رسانی هرمز
کد خبر : 242354
تاریخ انتشار:دوشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۴ - ۱۹:۰۳| تعداد نظرات :بدون دیدگاه
پ

جزئیات جاسوسی عوامل آمریکا از تشکیلات سپاه+سند

این سند نشانگر آن است که دشمن باحساسیت تمام درصدد جمع آوری اطلاعات از ارگان انقلابی کشور بوده است.

به گزارش سرویس چند رسانه ای سایت هرمز ،رهبر معظم انقلاب در راستای مطرح نمودن بحث نفوذ آمریکا در داخل کشور،توصیه هایی به جوانان و دانشجویان نمودند که از جمله آن بازخوانی اسناد لانه جاسوسی است.

از این پس بناداریم به بخش هایی از جاسوسی های آمریکایی ها که در دوران بازبودن سفارت این کشور پس از انقلاب اسلامی صورت گرفته است بپردازیم.

متن زیر به جاسوسی آمریکایی ها از تشکیلات سپاه پرداخته است:
n00465148-b

در مورد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

۱- این سپاه به عنوان چشم و گوش انقلاب اسلامی عمل می کند و به عنوان نیروی مخصوص امام جهت درهم کوبیدن هر نوع حرکت ضدانقلابی از هر طرف که بر علیه دولت اسلامی باشد وارد عمل می شود.

۲- به عنوان نیرویی به موازات ارتش عمل کرده تااینکه از نظرنیرو هم سطح آنهاشده ٬ بتوانداز هرنوع انحراف در میان ارتش جلوگیری کند.

۳- سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بر کلیه وظایف کمیته امام نظارت داشته ٬ تا اینکه مسئله ای غیرقابل حل نماند.

۴- سپاه پاسداران انقلاب به عنوان یک نیروی محافظ درداخل عمل کرده وهمچنین به دیگر نیروهای قانونی داخلی کمک می کند ٬ تااینکه وظایفشان را به نحواحسن انجام دهند و با کوچکترین اخطار آماده حرکت به هر نقطه ای باشند.

۵ سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان نگهبان سرسخت انقلاب اسلامی عمل می کند. این افراد را با شوق و ذوق میهن دوستی و روحیه فداکاری اسلامی تعلیم می دهند.

13940825000851_PhotoL

اطلاعات دیگر

۳۰ نیروی قوی خواهد شد که در مراحل / الف سپاه پاسداران انقلاب در آینده نزدیک دارای … مختلف کامل خواهد شد.

در حال حاضر ( ۱۶ اکتبر ۷۹ ) این سپاه ۱۰ تا ۱۵ هزار نیرودرسطح ایران دارد وطبق نقشه ٬ هرشهری ۵ جمعیت است قرار است یک واحد ۲۰۰ نفری از سپاه آنجا مستقر گردد. / که دارای …

ب تمام ۲۱ بخشی که شامل شهرهای بزرگ می شود ٬ هرکدام دارای ۱۰۰۰ نفرپاسدار قوی تحت عنوان کمیته محلی انقلاب خواهدداشت که آنها ممکن است باتغییر شرایط سیاسی مناطق مختلف ٬ تغییرمکان دهند.

ج بیست واحد از ۲۰۰ پاسدار قوی ٬ که هرکدام به تازگی از کیفیت بالای آموزشی در سلطنت آباد برخوردارند٬ مأموریت دارند که امنیت شهر تهران را در شب با برجستگی خاص در دست داشته باشند.

د سپاه پاسداران تحت کنترل اداری اجرایی هیچ یک از وزرای دولت نیست. بلکه تحت کنترل مستقیم امام ٬ توسط کمیته مرکزی انقلاب اسلامی خواهد بود.

ه در حال حاضر هیچ نوع محدودیت سنی برای پاسداران نیست. آنها می توانند دارای سنین بین ۱۶ تا ۶۰ باشند.

و واحدهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در ایران به ۴۲ واحد رسیده است.

جهت تعلیم در اردوی علی آباد ( PLO)ا ز هیچ کدام از مربیان تعلیم دیده در سازمان آزادیبخش فلسطین استخدام نشده اند. مربیان همه از ارتش می باشند.

این سند نشانگر آن است که دشمن باحساسیت تمام درصددجمع آوری اطلاعات ازاین ارگان انقلابی کشور بوده است.

201406031301029

مقام معظم رهبری در آستانه‌ی روز ملّی مبارزه با استکبار جهانی‌ فرمودند:

آن کسانی که خیال میکنند رابطه‌ی با آمریکا، دوستی با آمریکا موجب میشود که انسان از آسیب آمریکا محفوظ بماند، به این تجربه‌ی تاریخی مراجعه کنند؛ هنوز سفارت آمریکا در ایران بود، آمریکایی‌ها راحت در داخل کشور رفت‌وآمد میکردند، انقلاب موجب نشده بود که آمریکایی‌ها را از ایران بیرون کنند؛ مثل بقیّه‌ی دولتها سفارت داشتند، مأمورین داشتند، در اینجا داشتند زندگی میکردند؛ در همان هنگام دولت آمریکا دشمنی خودش را با انقلاب نشان داد. علاوه‌ی بر این، محمّدرضا را که یک دشمن قطعی ملّت ایران بود، در آمریکا میهمان خودش کرد، او را بردند در آمریکا نگه داشتند، در واقع پناه دادند به دشمن ملّت ایران. خب، عکس‌العمل و واکنش به این حرکت، حرکتِ دانشجویان بود؛ رفتند سفارت آمریکا را گرفتند، معلوم شد اینجا لانه‌ی جاسوسی است، معلوم شد در طول این چند ماه بعد از پیروزی انقلاب، در این مدّت، اینجا مرکزِ توطئه علیه انقلاب بوده است؛ این را اسنادِ منتشر شده‌ی بعدی از داخل سفارت آمریکا نشان داد و ثابت کرد. جوانهای عزیز! اسناد لانه‌ی جاسوسی را بگیرید بخوانید، درس‌آموز است. دانشجویانی که سفارت را تسخیر کردند و فهمیدند اینجا لانه‌ی جاسوسی است، با زحمت زیاد این اسناد را -که سعی کرده بودند در کاغذخردکن‌ها آنها را خرد کنند، نابود کنند- به هم چسباندند، با زحمت زیاد اینها را استحصال کردند و منتشر کردند؛ هفتاد، هشتاد جلد کتاب منتشر شده است. اینها نشان میدهد که آمریکایی‌ها چه در هنگامِ اوج نهضت، چه در هنگامی که نهضت و انقلاب پیروز شده است و جمهوری اسلامی تشکیل شده است، دائم در حال توطئه علیه نظام اسلامی بوده‌اند؛ آمریکا این است. اینها مسائل مربوط به بعد از انقلاب است.

لینک کوتاه : http://www.hormoz.ir/?p=242354
این خبر را به اشتراک بگذارید
دیگر رسانه ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

7,208 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

یادداشت

گفتگو

اقتصادی