جزئیات انتصاب آیت‌الله اعرافی به عنوان مدیر حوزه‌های علمیه
+ پ -
جزئیات انتصاب آیت‌الله اعرافی به عنوان مدیر حوزه‌های علمیه

یکی از مسؤولان حوزه علمیه با تایید خبر انتصاب آیت‌الله اعرافی به عنوان مدیر حوزه‌های علمیه، گفت: آقای اعرافی از ۲۱ تیرماه بدون حفظ سمت در جامعه المصطفی به عنوان مدیر حوزه‌های علمیه فعالیت خواهند کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، این مسؤول امروز، با اشاره به برخی اخبار منتشر شده در خصوص انتصاب آیت‌الله اعرافی به عنوان مدیر حوزه‌های علمیه، تصریح کرد: این خبر با توجه به مسؤولیت آقای حسینی بوشهری در حوزه تا ۲۰ تیرماه، قرار بوده که هفته آینده منتشر شود، اما برخی این مطلب را به صورت ناقص و در برخی موارد اشتباه، منتشر کرده‌اند.

وی اضافه کرد: آیت‌الله حسینی بوشهری تا ۲۰ تیر مدیر حوزه‌های علمیه هستند و در آخرین جلسه شورای عالی حوزه‌های علمیه با رأی اعضای این شورا مقرر شد از ۲۱ تیرماه آقای علیرضا اعرافی بدون حفظ سمت به عنوان مدیر حوزه‌های علمیه منصوب شوند.

این مسؤول در حوزه علمیه، با اشاره به خدمات آیت‌الله حسینی بوشهری در حوزه‌های علمیه، تصریح کرد: یکشنبه آینده معارفه اولیه آقای اعرافی به عنوان مدیر حوزه‌های علمیه انجام می‌شود و معارفه اصلی ایشان در ابتدای سال تحصیلی جدید با حضور آیت‌الله مکارم شیرازی انجام خواهد شد.

وی ادامه داد: برخی خبرگزاری‌ها به اشتباه خبر انتصاب آقای اعرافی به عنوان مدیر حوزه علمیه قم را منتشر کرده‌اند که این خبر اشتباه بوده و ایشان به عنوان مدیر حوزه‌های علمیه کشور منصوب شده‌اند.

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff