جریان مرموز در کشور برای هوچی گری نیاز به مهره ای چون شجریان دارد
+ پ -
جریان مرموز در کشور برای هوچی گری نیاز به مهره ای چون شجریان دارد

امثال شجریان ها در این کشور هستند کسانی که ملعبه بازی سیاسی عده ای می شوند تا علیه نظام موضع بگیرند تا از جایگاه خود نیز بتوانند تاثیر گذار باشند و امروز،جریان مرموز برای هوچی گری در کشور نیاز به مهره دارد و چه مهر ه ای بهتر از شجریان.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از هرمزپرس؛ دیاثت فرهنگی ممنوع؟؟ پخش ربنای شجریان هم ممنوع؟؟ ” هر بار که صدای خود را از صدا و سیما می شنوم احساس شرم می کنم” این تنها قسمتی از متن نامه شجریان به رئیس وقت رسانه ملی است.

 

استاد آوازی که سالهای سال هم نشین سفره های ساده و بی رنگ و ریای یک ملت بود و ملتی که قدر بزرگان خود در عرصه های گوناگون می شناسد. اما این قدر شناسی منوط به یک شرط است و آن هم پایبندی به دینی که بر کشور حاکم است.

 

استاد آوازی که نفهمید در کنار چه ملتی می زیسته ، کسی که در میان مردم احترام و جایگاه خاصی داشت و درست مهره ی تاثیرگذاری برای فتنه گران می شد.
امثال شجریان ها در این کشور هستند کسانی که ملعبه بازی سیاسی عده ای می شوند تا علیه نظام موضع بگیرند تا از جایگاه خود نیز بتوانند تاثیر گذار باشند.

 

فتنه ۸۸ نه تنها سیاسی بلکه فرهنگی هنری و اقتصادی هم بود و چه اشخاص بزرگ این عرصه را با خود غرق کرد. شجریان نمونه اینها بود .که عروسک دست عده ای فتنه گر قرار گرفت. فتنه گرانی که هنوز هستند و به لطف نظام در این کشور زندگی می کنند.اما امثال شجریان را غرق کردند نا خودشان سالم بمانند.

 

کاسه داغتر از آش شد و پس از فتنه ۸۸ از ایران رفت. ای کاش فقط می رفت آنچه را نباید می گفت ،گفت و کاری را هم که نباید می کرد، کرد. شجریان همه پل های پشت سرش را خراب کرد. پای ثابت رسانه سلطنتی انگلیس شد.

 

در مصاحبه با شبکه سلطنتی انگلیسی بیان کرد من از اول انقلابی نبودم. اینها با هنر کنار نمی آیند همانطور که پس از ۱۴۰۰ سال کنار نیامدند. عکس های یادگاری اش با خوانند لس آنجلسی فتنه گر “گوگوش” نقل محافل مجازی شد.

 

انقلابی نبودن شجریان به معنای قبول نکردن انقلاب است و حال با بهانه بیماری آمده است تا شرافت و غیرت را بار دیگر از مردم ایران گدائی کند.
آقای شجریان یادمان نرفته است که در جریان حادثه منا تمام کنسرت های داخلی و خارجی لغو شد اما شما کنسرتتان را نه تنها لغو نکردید بلکه برای استقبال بیشتر رایگان کردید رایگان کردید. این بود ابراز همدردی با ملتی که در عزا به سر می برد!!!! و امروز باز رأفت نظام اسلامی شامل کسی که یک روز به ملت و وطنش پشت کرد شده و اجازه داده در کنار ملت ایران بدون عذرخواهی زندگی کند.

 

اینها اگر مصداق وطن فروشی پس چه چیزی مصداق وطن فروشی است شجریان خودش گفته احساس شرم می کند صدایش از رسانه ملی پخش شود.

 
رسانه ملی هم گرفتار بازی سیاسی روزنامه های زنجیره ای نباید شود. و به این خواسته شجریان احترام گذارد و از طرفی ماه مبارک رمضان را به کام مردم تلخ نکند و امروز جریان مرموز برای هوچی گری در کشور نیاز به مهره دارد و چه مهر ه ای بهتر از شجریان.
انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff