جریان آمریکایی می‌خواهد در مجلس شورای اسلامی و خبرگان نفوذ کند/ اصولگرایی در جامعه سیاسی ریشه‌دار است
+ پ -
جریان آمریکایی می‌خواهد در مجلس شورای اسلامی و خبرگان نفوذ کند/ اصولگرایی در جامعه سیاسی ریشه‌دار است

دبیر کل جامعه روحانیت مبارز با بیان اینکه اصولگرایی در جامعه سیاسی ما هم ریشه‌دار است و هم توسعه‌یافته، گفت:‌ جریان آمریکایی می‌خواهد در مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان نفوذ کند و هر دو نفوذ بسیار خطرناک است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، صبح امروز اعضای شورای عالی جبهه ایستادگی ایران اسلامی با آیت‌الله موحدی کرمانی دبیرکل جامعه روحانیت مبارز دیدار و گفت‌وگو کردند.
آیت‌الله موحدی کرمانی به شرایط اصولگرایی اشاره کرد و گفت : هرچه زمان می گذرد بیشتر پی می بریم که اصولگرایی در جامعه سیاسی ما هم ریشه دار است و هم توسعه یافته است و اصولگرایان نیروهای انقلابی هستند که دغدغه اعتلای نظام و کشور و یاری رهبری را دارند.
دبیرکل جامعه روحانیت مبارز گفت: در هر جایگاهی اگر با خلوص نیت و صدق کارکنیم نظر عنایت و یاری خداوند حتما شامل حال ما خواهد شد، ما وظیفه داریم در راه یاری دین خدا گام برداریم اما پیروزی نهایی در دست خداوند است.
آیت‌الله موحدی کرمانی گفت:‌ آمریکا می‌خواهد در مجلس شورای اسلامی و اگر بتواند در مجلس خبرگان نفوذ کند و هر دو نفوذ بسیار خطرناک است در این شرایط اگر کسی آماده شود و ندای هل من ناصر قرآن را پاسخ دهد بسیار ارزشمند است.
وی در بخش دیگری از سخنانش گفت: تصور نکنید مردم همین طور رای در صندوق می اندازند مردم ما عموما با بصیرت هستند شما هم تلاش کنید کسانی را که فریب خورده‌اند را بیدار کنید کسانی باید به مجلس بروند که پیرو رهبری باشند و اسیر نفوذ دشمن را نشوند.
همچنین در این دیدار کنعانی مقدم دبیرکل حزب سبز ایران اسلامی، بیادی دبیرکل حزب آبادگران جوان، رئوفیان دبیرکل حزب اسلامی ایران زمین، پیریایی معاون سیاسی حزب توسعه و عدالت ایران اسلامی و نیکی ملکی از حزب نیک اندیشان جوان طی سخنانی تاریخچه و نوع اهداف و فعالیت ها و نیز نحوه مشارکت در فضای سیاسی کشور را بیان کردند.

در ابتدای این دیدار حجت‌الاسلام حبیبی دبیرکل جبهه ایستادگی با اشاره به فلسفه تاسیس جبهه ایستادگی گفت: جبهه ایستادگی ایران اسلامی در سال ۱۳۸۸ و در شرایطی تشکیل شد که برخی از خواص مشی افراط و تفریط را در پیش گرفتند و این جبهه با هدف تبیین منویات رهبر معظم انقلاب و با محور قرار دادن اخلاق گرایی و اعتدال در فعالیت های سیاسی وارد فضای سیاسی کشور شد
وی گفت: جبهه ایستادگی در انتخابات قبلی مجلس و شوراها نیز فعالیت گسترده ای داشت که از این رهگدر در انتخابات مجلس نهم ۴۰نفر از نفرات اختصاصی این جبهه از استان های کشور در انتخابات موفق شدند
حبیبی از استان اردبیل به عنوان یکی از فعال‌ترین دفاتر استانی جبهه یاد کرد و گفت: شعبه جبهه ایستادگی در استان اردبیل نقش ممتازی در فعالیت های سیاسی این استان دارد.

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff