جدیدترین کتاب آیت‌الله کعبی با ۲۵درصد تخفیف ارائه می‌شود
+ پ -
جدیدترین کتاب آیت‌الله کعبی با ۲۵درصد تخفیف ارائه می‌شود
در بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران صورت می‌گیرد؛

جدیدترین کتاب آیت‌الله کعبی با ۲۵درصد تخفیف ارائه می‌شود

توزیع ویژه کتاب “مبانی حقوق اساسی جمهوری اسلامی ایران” جدیدترین اثر آیت الله کعبی با موضوع شرح فقهی اصول اول تا هشتم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران در بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب آغاز شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، این کتاب توسط سازمان بسیج حقوقدانان در ۲۶۳ صفحه و در هشت بخش شامل انقلاب همه پرسی و تشکیل جمهوری اسلامی، اهداف و راهکارهای دسترسی به آن‌ها، وظایف دولت جمهوری اسلامی، ابتنای نظام قانون گذاری بر شریعت اسلام، ولایت امر و امامت امت، مشارکت مردم در اداره امور کشور، شورا و مشورت، امر به معروف و نهی از منکر، به نگارش درآمده و در سال ۱۳۹۴ توسط انتشارات بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق(ع) منتشر شده است.

علاقه‌مندان می‌توانند جهت تهیه این کتاب با  ۲۵ درصد تخفیف به غرفه انتشارات بسیج دانشگاه امام صادق(ع) واقع در سالن ۱C، راهرو ۲، غرفه ۶۳ مراجعه نمایند. گفتنی است در این پژوهش تلاش شده تا از طریق بررسی اصول کلی عالی‌ترین سند حقوقی سیاسی کشور یعنی فصل اول قانون اساسی به تحلیل حقوق مبانی نظام جمهوری اسلامی ایران پرداخته شود. این مجموعه مستخرج از سلسله جلسات بحث آیت‌الله کعبی، در مقام شرح مبانی فقهی و کلامی اصول اول تا هشتم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران است و به زودی سایر اصول فصل اول نیز در مجموعه مجزایی آماده سازی شده و به چاپ خواهد رسید.

آیت‌الله کعبی فقه، حقوقدان، عضو مجلس خبرگان رهبری، عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم و مدرس دانشگاه‌های قم و تهران است. وی مدرس دروس خارج فقه و اصول، نظریه پرداز در حوزه فقه حکومتی و حقوق عمومی بوده و تدریس علوم حدیث، درایه، نهج‌البلاغه، ولایت فقیه و دروس مختلف مقاطع ارشد و دکتری رشته حقوق و علوم سیاسی را نیز در کارنامه فعالیت علمی خود دارد.

%image_alt%

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff