جدال نمایندگان هرمزگان در لیگ دسته اول فوتبال جام آزادگان
+ پ -
جدال نمایندگان هرمزگان در لیگ دسته اول فوتبال جام آزادگان

هفته بیست و یکم لیگ دسته اول فوتبال کشور جام آزادگان امروز در شرایطی پیگیری می شود که سقوط شهرداری به دسته دوم قطعی شد و سهمیه گرفتن آلومینیوم به اما و اگر کشیده شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از ورزش۵ ؛ تیم آلومینیوم هرمزگان در گروه الف لیگ دسته اول فوتبال کشور جام آزادگان امروز و از ساعت ۱۶:۴۵ در ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس در حالی پذیرای استقلال اهواز رده نهمی خواهد بود که به نظر می رسد برای نماینده هرمزگان کار دشواری باشد.

آلومینیوم برای ماندن در کورس  گرفتن سهمیه لیگ برتر باید این بازی را ببرد و از آن طرف هم استقلالی ها چیزی برای از دست دادن ندارند و برای ماندن در لیگ تلاش می کنند بی شک بن بست بزرگی برای نماینده هرمزگان خواهند بود.

داوری این بازی برعهده حسن اکرامی و ناظر بازی نیز داود رفعتی  خواهد بود.

مهمترین بازی این هفته را در این گروه فولاد اهواز و مس کرمان خواهند داشت که اهوازی ها در صورت برد قدم بلندی به سوی قهرمانی بر خواهند داشت.

هم اکنون در این گروه فولاد اهواز با ۳۹ امتیاز در رده اول قرار دارد و مس کرمان با ۳۵ و نساجی مازندران با ۳۲ امتیاز تعقیب کنندگان اهوازی ها هستند،آلومینیوم هرمزگان نیز با ۲۸ امتیاز جایگاه ششم را به خود اختصاص داده است که در صورت برد می تواند تا رده چهارم صعود کند.

اما در گروه ب تیم سقوط کرده شهرداری بندرعباس روز سه شنبه یکم اردیبهشت ماه از ساعت ۱۶:۴۵  باید در خانه گیلانی ها با داماش دیدار کند و میهمان این تیم خواهد بود،شهرداری که  ۹ هفته است که نتوانسته هیچ تیمی را ببرد حالا به دیدار داماشی خواهد رفت که آخرین برد خود را برابر همین تیم گیلانی کسب کرد که در خانه توانست با گل دانیال عامری پیروز بازی شود.

در این گروه مس رفسنجان با ۳۶ امتیاز در جایگاه اول قرار دارد و تیم های سیاه جامگان با ۳۵ و نفت آبادان با ۳۳ امتیاز رده های دوم و سوم را به خود اختصاص داده اند.

شهرداری بندرعباس نیز با ۱۳ امتیاز در رده یازدهم قراردارد و تقریباً سقوطش به لیگ پایین تر قطعی شده است.

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff