جبهه های مقدس را علم ایمان و دانش مدیریت کرده است
+ پ -
جبهه های مقدس را علم ایمان و دانش مدیریت کرده است

حجت الاسلام و المسلمین ابوترابی فرد با بیان اینکه جبهه های مقدس را علم و ایمان و دانش مدیریت کرده است خاطر نشان کرد: انچه ایران را به یک قدرت سیاسی و برتری در حوزه فناوری تبدیل کرده قدرت ایمان، علم و دانش است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به  نقل از  میناب جنوب ،حجت الاسلام والمسلمین ابوترابی فرد بعداز ظهر روز پنجشنبه در حاشیه برگزاری مراسم بزرگداشت مجاهد مبارز حجت الاسلام والمسلمین عباسی ،ایمان را کلیدواژه هر حرکت صحیح در جامعه عنوان کرد و افزود: برای رسیدن به سعادت و موفقیت در هر اقدام کوچک و بزرگ باید با ایمان و ارده قوی حرکت کرد.

 

وی گفت: ایمان دستاوردهای ارزشمند حیات عقلانی و عقل پرورده شده با علم و حرکت مبتنی بر دانش است.

 

نائب رییس مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: ایمان با سخن و حرف زدن به دست نمی آید بلکه ایمان و اخلاص در اختیار افرادی است که دارای عقل و خرد اند. وی ایمان ،عقل و خرد و علم و دانش را یکی از شاخصه های مهم انسانی دانست و تصریح کرد: عقل پرورده شده با علم انسان را به قله های رفیع و تکامل خواهند رساند.

 

ابوترابی فرد تاکید کرد: هر موفقیت بشر حاصل دستاوردهای حیات علمی و عقلانی است و آنچه باعث خلاء در رسیدن این موفقیت می شود غفلت از حقیقت علم و ایمان است.

 

این مسئول کشوری با بیان اینکه جبهه های مقدس را علم و ایمان و دانش مدیریت کرده است خاطر نشان کرد: انچه ایران را به یک قدرت سیاسی و برتری در حوزه فناوری تبدیل کرده قدرت ایمان، علم و دانش است.

 

وی اسراف در زندگی را عمل کردن برخلاف عقل ، علم و ایمان عنوان کرد و گفت: هیچ ملتی با اسراف مرفه نمی شود ملتها در سایه تولید و استفاده صحیح از منابع به حیات انسانی رسیده اند.

 

ججت الاسلام والمسلمین ابوترابی فرد با بیان اینکه ایمان محصول پیوند علم و عمل است تشریح کرد: جوانان این کشور باید با گره زدن عمل با علم و با یک پشتوانه علمی سطح ایمان و دانش خود را در پیشرفت کشور بکار گیرند.

 

نائب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: با یاری خدا و سلوک مبتنی بر علم در سایه هجرت و جهاد و تلاش خستگی ناپذیر مدیریت صحیح منابع حرکت مبتنی بر علم و دانش ، و برنامه ای به سمت اقتصاد مقاومتی حرکت شود .

 

ابوترابی فرد در پایان خاطر نشان کرد: جوانان ما با اراده و پیروی از فرامین مقام معظم رهبری با حمایت دولت و مردم با دانش و علم واقعی اایران را به یک قدرت اقتصادی تبدیل خواهند کرد.

 

انتهای پیام/س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff