جا مانده های تحصیلی در میناب راهی نهضت سوادآموزی می شوند
+ پ -
جا مانده های تحصیلی در میناب راهی نهضت سوادآموزی می شوند

مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه میناب از شناسایی و تحصیل ۳۰۰ نفر از افراد بی سواد مناطق بخش توکهور و شهر هشتبندی میناب خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  میناب جنوب، سید مجتبی موسوی مسئول بسیج سازندگی شهرستان میناب با اعلام این خبر افزود: جهت ریشه کن سازی بیسوادی در مناطق محروم و کم برخوردار در سطح جامعه با همکاری آموزش و پرورش شهرستان میناب در راستای برخورداری از علم و دانش ۳۰۰ نفر از اهالی بخش توکهور و شهر هشتبندی میناب راهی کلاس درس می شوند.

 

مسئول بسیج سازندگی ناحیه میناب بیان داشت: این طرح بصورت جامع در تمامی مقاطع تحصیلی بوده و تمامی اقشار از این طرح  بهره مند خواهند شد.

 

 

وی اهمیت و نقش این طرح را در پیشبرد اهداف نظام و انقلاب موثر دانست و عنوان داشت: پیشرفت علم و دانش افراد زمینه رشد و رونق تکنولوژی و فناوری اطلاعات در عرصه های مختلف خواهد شد.

 

موسوی با اشاره به فعالیت های بسیج در این امر اظهار داشت: باید بی سوادی در جامعه ریشه کن شود چون علت بسیاری از جرم ها و جنایات همین بی سوادی است.

 
وی خاطر نشان کرد: در حال حاضر کلاس توجیهی آموزشی مربیان طرح نهضت سواد آموزی با همکاری بسیج سازندگی ناحیه میناب و آموزش و پرورش شهرستان برای تدریس در سال تحصیلی جدید برگزار شده است.

 

انتهای پیام/س

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff