تبلیغات تولید ایرانی تبلیغات تبلیغات
کانال رسمی تلگرام شبکه اطلاع رسانی هرمز

کد خبر : 324709
تاریخ انتشار:سه شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۵ - ۲۱:۲۷| تعداد نظرات :بدون دیدگاه
پ
بی آبرویی رسانه های جیره خوار تمامی ندارد؛

جا زدن تصاویر استقبال از رئیس جمهور در سمنان و تبریز بجای ارومیه

در سفر اخیر رئیس جمهور به ارومیه نیز تعدادی از رسانه های معلوم الحال شروع به انتشار تصاویر رئیس جمهور در سمنان و سپس تبریز بعنوان استقبال از وی کردند.

جا زدن تصاویر استقبال از رئیس جمهور در سمنان و تبریز بجای ارومیه

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛ در روزهای گذشته خیلی ها نوشتند و خیلی ها از سفر رئیس جمهور به ارومیه خواندند، مردمی که مشکلات و سختی های زیادی را تحمل کرده بودند و فکر می کردند که ایشان می آیند تا با تشکیل جلسات مستقیم بسیاری از مشکلات را حل کنند و گره کور معیشت زندگی توده ها را باز کنند اما آنچه که بود و آنچه که شد چیزی جز دامن زدن به فضای دوقطبی سیاسی در کشور و دروغ پراکنی نبود.

عده ای رسانه جیره خوار که مستقیم و غیرمستقیم از دولت تغذیه می شوند با در پیش گرفتن خط تخریب رئیس جمهور سابق و البته همانگی جالب توجهشان با رئیس جمهور در سخنرانی ورزشگاه بخوبی نشان دادند که حیات سیاسی جریان تجدیدنظرطلب در دامن زدن به فضای دوقطبی بین رئیس جمهور سابق و رئیس جمهور روحانی است.

هرچند تجربه چند ماهه اخیر و اتفاقاتی که در فضای سیاسی کشور رخ داده است نشان می دهد که این دوقطبی به هیچ وجه به نفع جناب روحانی نیست اما اصرار شدید حضرت ایشان و رسانه های حامی وی این ادعا را تایید می کند که حیات سیاسی جریان اصلاح طلب و اعتدالیون در تنش های دوقطبی است که قربانیان آن مردم هستند.

محبوبیت شدید از دست رفته روحانی و زنجیره مهجوریت ایشان در استقبال های مردمی و سفرهای استانی خبر از ریزش شدید رای ایشان می دهد که رسانه های حامی را جهت القا دوقطبی مجبور به دروغ گویی و توهین به شعور مردم کرده است.

در سفر اخیر رئیس جمهور به ارومیه نیز تعدادی از رسانه های معلوم الحال شروع به انتشار تصاویر رئیس جمهور در سمنان و سپس تبریز بعنوان استقبال از وی کردند و در وقیحانه ترین شکل ممکن رسانه هایی که اقدام به انتشار تصاویر واقعی از استقبال مردم می کردند را متهم به خیانت نمودند که در نهایت نیز خودشان رسوا و بی آبروتر از چیزی که بودند شدند.

استقبال از روحانی در تبریز و جا زدن آن بعنوان استقبال در ارومیه

استقبال از روحانی در تبریز و جازدن آن بعنوان استقبال پرشور(!) در ارومیه

البته از رسانه هایی که توسط دولت تغذیه می شوند انتظار غیر این هم نمی رود هرچند می شد با شکار تصاویر بسته و روش هایی مشابه از همین استقبال نیز عکس گرفت و بعنوان استقبال پرشور(!) به مردم جا زد تا دیگر تعفن بی آبرویی عده ای خبرنگارنما بیش از این رسانه را در چشم مردم بی اعتبار نکند.

لینک کوتاه : http://www.hormoz.ir/?p=324709
این خبر را به اشتراک بگذارید
دیگر رسانه ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

6,210 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

یادداشت

گفتگو

بین الملل