جا به جایی سیستم آموزشی عامل تاخیر در صدور گواهی دانش آموختگی فارغ التحصیلان بود
+ پ -
جا به جایی سیستم آموزشی عامل تاخیر در صدور گواهی دانش آموختگی فارغ التحصیلان بود

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرخمیر افزود: جابه جایی سیستم آموزشی ازحوزه قشم به بندرلنگه مشکل صدور گواهی دانش آموختگی فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی این واحد دانشگاهی بود که هم اکنون برطرف شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمزبه نقل از هرمزپرس،  قهرمان جوادی زاده، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندر خمیر با اشاره به اینکه اولین فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی در ۶ماه گذشته بوده گفت: قبلا دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرخمیر از زیرمجموعه های دانشگاه آزاد اسلامی واحد قشم بود که در حال حاضر از حوزه قشم خارج و از زیر مجموعه های دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندر لنگه می باشد.

 

 

 

جوادی زاده، با اشاره به رفع مشکلات در صدور گواهی دانش آموختگی فارغ التحصیلان اظهار کرد: طبق مکاتباتی که با سازمان مرکزی صورت گرفته مجوز لازم را دریافت و درحال حاضر گواهی دانش آموختگی دانشجویانی که جز فارغ التحصیلان اولیه مقطع کارشناسی این واحد دانشگاهی می باشند حداکثر ظرف ۲هفته صادر و در اختیار فارغ التحصیلان قرار داده خواهد شد.

 

 

 

وی،تصریح کرد: دانشجویانی که در تیرماه و تابستان ۹۴ فارغ التحصیل شده اند پرونده های آنان جهت صدور مدارک در حال بررسی می باشد.

 

 

 

 

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرخمیر خاطرنشان کرد: زمان صدور مدارک طبق مجوز سازمان مرکزی در بازه زمانی  ۴۵ روز تا ۲ماه می باشد که در حال حاضر سعی داریم روند صدور مدارک در زمان کمتری انجام و در اختیار دانش آموختگان قرار گیرد.

 

 

 

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff