جایگاه علمی کشور از تعرض ها و مسائل سیاسی در امان باشد/وزیر علوم باید پاسخگوی افت علمی کشور شود
+ پ -
جایگاه علمی کشور از تعرض ها و مسائل سیاسی در امان باشد/وزیر علوم باید پاسخگوی افت علمی کشور شود

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه جایگاه علمی جایگاه رفیعی است که باید از تعرض ها و مسائل سیاسی در امان باشد،گفت: وزیر علوم باید نسبت به افت علمی کشور پاسخگو باشد.

احمد جباری،نماینده مردم غرب هرمزگان و عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی هرمز با اشاره به افت وضعیت علمی کشور در دو سال اخیر گفت: وزارت علوم باید در جهت حفظ و توسعه علمی تلاش کند و وزیر علوم باید نسبت به افت علمی کشور پاسخگو باشد.

وی اظهار کرد: دستاورد های علمی مبتنی بر توان علمی کشور است که نشان از درایت فرزندان و نخبگان کشور دارد لذا باید در حوزه علمی تلاش بیشتری شود.

نماینده مردم غرب هرمزگان با بیان اینکه در دو سال اخیر توجه ها به بحث علمی کمتر شده است،تصریح کرد:جایگاه علمی جایگاه رفیعی است که باید از تعرض ها و مسائل سیاسی در امان باشد و به آن بیشتر توجه شود.

جباری با اشاره به اینکه آمار نشان دهنده کاهش و افت علمی کشور است، افزود:در قانون برنامه پنجم بر توسعه کشور تاکید شده بود که به تکلیف قانونی نرسیدیم.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: در برنامه ششم باید چالش های برنامه پنجم رفع شود و الزام به اجرای هر چه بهتر آن شود و به عوامل  تاثیر گذار در توسعه نگاه ویژه شود.

 

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff