جایگاه سوم و چهارم گروه های آموزشی استان به رودان رسید
+ پ -
جایگاه سوم و چهارم گروه های آموزشی استان به رودان رسید

مدیر آموزش و پرورش رودان از کسب رتبه سومی گروه های آموزشی فنی و حرفه ای و کارو دانش و دو عنوان چهارمی گروه های آموزشی متوسطه اول و دوم در بین مناطق استان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رودان نیوز؛ سرگروه های آموزشی شهرستان رودان در جمع بندی امتیازات سالانه ۹۵-۹۴ در بین مناطق ۲۲گانه استان، در جایگاه سوم هنرستانهای فنی و حرفه و کارودانش و دو مقام چهارمی گروه های آموزشی متوسطه اول و دوم قرار گرفتند.

 

احمد رحیمی پور مدیر آموزش و پرورش رودان در حاشیه نشست شورای معاونین ضمن قدردانی از سرگروه های آموزشی شهرستان گفت: تلاش و همت گروه های آموزشی در کسب امتیازات استانی قابل ستایش است اما باید در سال تحصیلی پیش رو باید با همت وافر و تلاش و پشتکار فراوان به منظور دست یابی به جایگاه های برتر استانی در تمامی زمینه های علمی و فرهنگی تلاش کنیم.

 

وی افزود: گروه های آموزشی فنی و حرفه ای و کارو دانش این شهرستان با کسب رتبه ۰۷/۴۶ در جایگاه سوم در بین مناطق ۲۲ گانه استان قرار گرفتند.

 

مدیر آموزش و پرورش رودان ادامه داد: در گروه آموزشی متوسطه اول نیز، رودان با کسب ۸۱ امتیاز در جایگاه چهارم قرار گرفت و در گروه متوسطه دوم نیز با رتبه ۸۲/۴۷ حائز مقام چهارمی در بین مناطق و نواحی آموزش و پرورش استان شد.

 

رحیمی پور با قدردانی از کارشناس تکنولوژی و گروه های آموزشی شهرستان خاطرنشان کرد: در سالهای پیش رو با همت والای سرگروه های آموزشی بتوانیم هم در سطح استان بعنوان گروه های برتر آموزشی شناخته شویم و هم بتوانیم در ارتقای دانش و یادگیری مفهومی و عمیق دروس تخصصی به دانش آموزان گام های موثرتری برداریم.

 

 

انتهای پیام/ت

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff