تبلیغات تولید ایرانیتبلیغات
کانال رسمی تلگرام شبکه اطلاع رسانی هرمز
کد خبر : 284234
تاریخ انتشار:جمعه ۳۰ بهمن ۱۳۹۴ - ۲۳:۱۳| تعداد نظرات :بدون دیدگاه
پ
یادداشت روز

جایگاه تبلیغات در انتخابات

کاندیداها به جای شعار و عکس نوشته و یادداشت هاو برنامه های تبلیغاتی گزارش کاری و عملکردی خود را به مردم ارائه دهند.

جایگاه تبلیغات در انتخابات

به گزارش سرویس وبگردی شبکه اطلاع رسانی هرمز این روز ها بازار تبلیغات انتخاباتی حسابی داغ شده است و کاندیدهای مجلس به روش های مختلفی دنبال جلب رضایت مردم هستند که متأسفانه گاهی اوقات موجب افراط و تفریط های بی جا در تبلیغات می شود.

روش های تبلیعاتی خاصی که جدیداً بین ستاد های انتخاباتی باب شده جلب مخاطب از طریق پخش آهنگ و موزیک است، روشی که شاید در نگاه اول خنده دار باشد ولی تأثیر زیادی را در جلب نظر ایفا خواهد کرد.

سراسر شهرها این روز ها در حال اجرای برنامه های تجمعی برای تبلیغ کاندید مورد نظر خودهستند ولی این همه تبلیغات و اجرای برنامه های زیاد و افراط و تفریط چه مقدار تأثیر خواهد داشت؟آیا مردم به شام و نهار و عکس و پوستر و پخش موزیک و پخش سی دی های تبلیغاتی و برنامه های شبانه رأی خواهند داد یا با تکیه بر فرامین حضرت امام خامنه ای(مدظله) به دنبال شناخت و انتخاب فرد اصلح هستند؟

این روزها از فضای مجازی هم نباید غافل شد که مکانی تأثیر گذار برای تبلیغات است،فضایی که به جای گزارش عملکردی و برنامه های آینده کاندیدا ها جز شعار و عکس نوشته و یادداشت های تبلیغاتی کمتر کسی رزومه کاری و برنامه های خود را ارائه می دهد،از سمت و مقام و جایگاه گرفته تا مسئولیت ها و مدارک تحصیلی که داشته اند.

مردم در انتخابات می خواهند به کاندید اصلح رأی دهند نه به عکس و پوستر و مسئولیت و پست و مقام هایشان.

جناح بندی شدن کاندیدا ها هم دیگر موردی است که می توان در این زمان از آن نام برد که یکی از مهمترین سؤال مردم در خصوص آنها است؛اصولگراها و اصلاح طلبان بزرگترین جمعیت این جناح بندی را شامل می شوند  ولی در این خصوص هم حضرت امام خامنه ای(مدظله) تأکیداتی داشته اند که  در رابطه با واژه های اصولگرایی و اصلاح طلبی نمودار است توجه به بار معنایی هر دو مقوله و لزوم امتزاج آنها در راستای اهداف و اصول انقلاب و نظام اسلامی است.از نگاه ایشان نه اصول گرایی صرف و نه اصلاح طلبی تنها مطابق روح و ذات انقلاب نیست و جریان های معتقد باید التزام خود را به هردو روی این سکه به اثبات برسانند.

اصول گرایی اصلاح طلبانه به شیوه ای گفته می شود که هم به اصول و ارزش های مردم اعتقاد دارد و هم به پیشرفت و توسعه کشور. به عبارت دیگر پذیرش اصول و مبانی حقیقی اسلام از یک سو و بخش های مثبت زمان حاضر و دنیای جدید از سوی دیگر سخن اصلی اصول گرایان اصلاح طلب است.

حال باید مردم خود تصمیم  گیری کنند که به کدام گروه و طرفدار کدام حزب یا جناحی هستند ولی مهم حضور حداکثری در انتخابات وانتخاب فرد اصلح وانقلابی است که بارها رهبرعزیزمان حضرت امام خامنه ای(مدظله) بارها در این خصوص توصیه های فراوان داشته اند.

لینک کوتاه : http://www.hormoz.ir/?p=284234
این خبر را به اشتراک بگذارید
دیگر رسانه ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

7,789 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

یادداشت

گفتگو

اقتصادی