جامعه زرتشتیان ارادت ویژه ای به امام حسین (ع) دارند/ محبت رهبر انقلاب به ادیان توحیدی غیر قابل وصف است
+ پ -
جامعه زرتشتیان ارادت ویژه ای به امام حسین (ع) دارند/ محبت رهبر انقلاب به ادیان توحیدی غیر قابل وصف است

موبد زرتشتی و مداح اهل بیت با اشاره به ارادت جامعه زرتشت برای امام حسین(ع) اظهار کرد: وحدت اسلامی باعث شده که در کشورمان براداران مسلمان و دیگر ادیان در کنار یکدیگر زندگی مسالمت آمیز داشته باشند.

رستم کاوسیان زاده ، موبد آتشکده زرتشتیان یزد و پیرغلام حسینی در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی هرمز با اشاره به جایگاه امام حسین (ع) در جامعه زشتی گفت: زرتشتیان احترام ویژه ای به امام حسین (ع)دارند چرا که امام حسین(ع) در راه دفاع از مظلوم حاضر به شهادت خود و خانوادشان شدند که لایق احترام می باشند.

پیرغلام حسینی اظهار کرد: خانواده ما از دیریاز توجه ویژه ای برای امام حسین (ع)قائل بودند و من نیز کودکی با این امام بزرگوار آشنا شده و با این فرهنگ حسینی بزرگ شده ایم که هرسال برای تاسوعا و عاشورای امام حسین هدایایی در نظرمی گرفتیم .

وی با تاکید بر حفظ وحدت اسلامی افزود:در استان یزد زرتشتیان با برداران مسلمان در کمال همکاری ، هم اندیشی حضور را داریم برای نمونه را می توان به این اشاره کرد که ما زرتشت ها در شهر خود نماینده جدا در شورای شهر که با رای اغلب مسلمانان عزیزمان در شورای شهر قرار گرفته اند که با توجه به اینکه با کم بودن تعداد زرتشتیان در ایران  یک نماینده در مجلس را دارد که این نشان دهنده جایگاه بسیار خوب در بین وحدت ماست.

کاوسیان زاده تصریح کرد: لطف و محبت حضرت آیت الله خامنه ای نسبت به زرتشتیان و ادیان توحیدی غیر قابل وصف است که این امر باعث شده فرزندانم را پیروی خط امامان معصوم  و رهبر بزرگوار انقلاب کنم.

 

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff