جاسک شهری در میان چاله چوله ها/متولی ساماندهی آسفالت جاسک کیست؟
+ پ -
جاسک شهری در میان چاله چوله ها/متولی ساماندهی آسفالت جاسک کیست؟

متولیان شهرستان جاسک  آن قدردرگیر کارتابل و جلسات و پشت میز نشستن هستند که فرصت سرکشی به معابر شهری را ندارند، یا اینکه اگرهم در سطح شهر تردد می کنند با خودروهایی گران قیمت در حال رفت و آمد هستند، یا از جاهایی بسیار شیک تردد می کنند که چاله چوله ها را نمی بینند!

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  فرهنگ کده ، تیتر این گزارش  خود گویای همه چیز است و پاسخ سوال هم کاملا واضح است، اما چهارعامل مهم حلقه مفقوده مسئله است: بی اطلاعی از وضعیت موجود، نبود اراده برای سامان بخشی، ناتوانی مدیران شهری و نداشتن بودجه و امکانات است.

تصورم آن است که عامل اول و دوم بیشترین تاثیر را در این نابسامانی دارد و در واقع احتمال دارد مسئولان شهر اصلا خبر ندارند که خیابان های شهر چگونه است!

از ابعاد دیگر هم می توان مشکلات چاله های جاسک را تحلیل کرد؛  متولیان شهری آن قدردرگیر کارتابل و جلسات و پشت میز نشستن هستند که فرصت سرکشی به معابر شهری را ندارند، یا اینکه اگرهم در سطح شهر تردد می کنند با خودروهایی گران قیمت در حال رفت و آمد هستند، یا از جاهایی بسیار شیک تردد می کنند(البته اگر مکان شیک وجود داشته باشد) که چنین احساسی در آنها برانگیخته نمی شود!

حالت های دیگر این ک اصلا اراده ای برای بهبود وضعیت شهر وجود ندارد! شاید واقعا نمی دانند حل این مشکل از وظایف کدام دستگاه است! و یا شاید هم فکر می کنند که خب، هرکسی باید جلوی در خانه خود را بهسازی کند!

در مورد عامل سوم بنده به خودم اجازه نمی دهم چنین جسارتی در حق مدیران شهری روا دارم که نسبت ناتوانی در حل مسائل شهری را به آنها بدهم، چراکه منتخبان مردم همین شهر هستند و قطعا همشهریانم توانمندی هایی در این افراد سراغ داشتند که به آنها رای دادند.

البته نبود بودجه و امکانات همیشه بهترین بهانه برای پاسخگو نبودن مسئولان است؛ هرچند من قانع نمی شوم که اعتبار کافی نیست و این نابسامانی ها بابت نبودن بودجه است و هنر یک مدیر استفاده بهینه از حداقل امکانات و درآمد زایی و خلق پول است.

در حال حاضر ۸ ماه از گودبرداری های خیابان سطح شهر جاسک میگذرد ولی تاکنون مسئولان تعمیر کاری نکردند و این وضعیت تاکی قرار است ادامه داشته باشد جای سوال است و  و آنچه به نمایش در می آید انعکاس  خواسته های به حق مردمی می باشد و امید است مسئولان مربوطه باروحیه جهادی اقدامی عاجل و ثمر بخش و با دوام در این خصوص صورت دهند .

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff