جاری شدن فاضلاب خانگی زنگ خطری برای سلامت مهرنشینان رودانی+تصاویر
+ پ -
جاری شدن فاضلاب خانگی زنگ خطری برای سلامت مهرنشینان رودانی+تصاویر

ناقص بودن طرح مسکن های مهر رودان بدلیل عدم نظارت صحیح و بگارگیری آدمهای مبتدی و ناوارد نسبت به ساخت این پروژه ها موجب شده فاضلاب منازل در محوطه بلوک ها جاری شود که زنگ خطری برای سلامت ساکنین می باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از رودان نیوز؛ با گذشت زمان قریب به ۹ سال از تصمیم متصدیان امر برای اتصال مسکن های مهر و در ادامه کل مرکز شهر به سیستم فاضلاب، و با شروع طرح بعد از افتتاح چند فاز از مسکن مهر و اتصال آنها به شبکه فاضلاب،متاسفانه به دلیل انجام نشدن پروژه شبکه فاضلاب به شکل کامل و بی تفاوت بودن متصدیان امر نسبت به این موضوع، تمامی پساب ها و فاضلاب های مسکن های مهر در یکجا جمع شده و در انتهای لوله کشی نیمه کاره که در کنار شهرک محله امام حسن مجتبی (ع) واقع در ضلع شرقی محله پشته معزآباد رها شده است.

این فاضلاب ها به سطح زمین آمده و این معضل باعث نارضایتی شدید مردم محله و منطقه شده و به دلیل اثرات زیانباری که برای آب های کشاورزی، بوی بد، متعفن و پیدا شدن انواع حشرات و جانورهای موزی و بیماری هایی که از این راه به مردم منتقل می شود شده است.

علی رغم اعتراضات و تجمعات مکرر مردم و حضور مسئولین متعدد از جمله فرماندار،شهردار، شورای شهر و مسئولین آب و فاضلاب و…متاسفانه تاکنون هیچ اقدام عملی در این خصوص صورت نگرفته و اوضاع هر روز وخیم تر از گذشته شده است.

ضمن اینکه ناقص بودن طرح مسکن های مهر بدلیل عدم نظارت صحیح روی کار تاسیسات و لوله کشی های این خانه ها و سرسری انجام دادن آنها و بگارگیری آدمهای مبتدی و ناوارد نسبت به ساخت این پروژه ها، مردم نیز روزانه شاهد بالا آمدن فاضلاب در منازلشان و در محوطه بلوک هایشان هستند و با توجه به اینکه مردم در این بلوک های مسکونی ساکن هستند انواع بیماری ها هم خودشان و هم فرزندان خردسالشان که عصرها در محوطه محل سکونت خود مشغول به بازی هستند را تهدید می کند.

به طور کلی همه محله پشته معزآباد بخصوص بلوار شهید چمران بوی بد و متعفن فاضلاب و اثرات منفی ناشی از آن مردم را رنج می دهد. امید است هر چه سریعتر با تصویب بودجه لازم و برنامه ریزی اصولی و عزم جدی مسئولین این طرح به طور کامل اجرایی و کامل شود.

 

 

انتهای پیام/م

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff